کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

بالون سواری در کوه های آلپ اتریش

در این ویدیو به تماشای بالون سواری در کوه های آلپ اتریش می نشینیم و به کمک این کلیپ از بالون سواری، خودمان را در طبیعت کوه های آلپ تصور می کنیم؛ جایی که هیجان به اوج خود می رسد و گویی پایانی برای مناظر تماشایی وجود ندارد. ترکیب کوهستان های سفیدپوش آلپ و رنگ های متنوع بالون ها حال خوشی به سفرمان می دهد و یک چشم انداز فراموش نشدنی را برای مان رقم می زند. گاهی بالون ها در میان ابرها پنهان می شوند و فقط رنگ سفید برف ها و ابرها و خاکستری کوه ها جلوه گری می کند؛ گاهی هم پرواز بالون های زرد و قرمز بر فراز درختان کاج ما را سرگرم خود می کند.

اما برای گشت و گذارمان کدام گوشه از این رشته کوه های پهناور را برگزیده ایم؟ کوه های داخشتاین (Dachstein Mountains) مقصد سفرمان هستن که بخشی از آلپ های سنگ آهکی شمالی (Northern Limestone Alps) شمرده می شوند و ارتفاع شان از سطح دریا به حدود حدود 2,995 متر می رسد. 

بالون سوارها سفرشان را از منطقه مسکونی گوسو (Gosau) آغاز می کنند و این گشت و گذار را در شهر فیلاخ (Villach) در استان کرنتن (Carinthia) به پایان می رساند. به نظر ساده می آید، اما نباید فراموش کنیم که این بالون سوارها باید از روی کوه های تیز و سر به فلک کشیده آلپی عبور کنند. بالون ها مسافتی در حدود 115 کیلومتر را طی می کنند و سرعت شان در بیشترین حالت ممکن 65 کیلومتر بر ساعت است. سفر این بالون های رنگارنگ ها در حدود 3 ساعت به طول می انجامد، در این میان، چشم اندازی تماشایی نصیب بالون سوارها می شود و البته هیجانی وصف نشدنی.

به کمک این ویدیو، ما نیز در هیجان این افراد شریک می شویم و از مناظر دل انگیز آلپ بهره می بریم. دست در دست کارناوال، از این ویدیوی رویایی و زیبا لذت ببرید. 


:Video Details

Producde By:  The HYPERZOOM™ guy

Photo Of Cover: Olli H

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست