ویدیو HD

بالون سواری در کوه های آلپ اتریش

در این ویدیو به تماشای بالون سواری در کوه های آلپ اتریش می نشینیم و به کمک این کلیپ از بالون سواری، خودمان را در طبیعت کوه های آلپ تصور می کنیم؛ جایی که هیجان به اوج خود می رسد و گویی پایانی برای مناظر تماشایی وجود ندارد. ترکیب کوهستان های سفیدپوش آلپ و رنگ های متنوع بالون ها حال خوشی به سفرمان می دهد و یک چشم انداز فراموش نشدنی را برای مان رقم می زند. گاهی بالون ها در میان ابرها پنهان می شوند و فقط رنگ سفید برف ها و ابرها و خاکستری کوه ها جلوه گری می کند؛ گاهی هم پرواز بالون های زرد و قرمز بر فراز درختان کاج ما را سرگرم خود می کند.

اما برای گشت و گذارمان کدام گوشه از این رشته کوه های پهناور را برگزیده ایم؟ کوه های داخشتاین (Dachstein Mountains) مقصد سفرمان هستن که بخشی از آلپ های سنگ آهکی شمالی (Northern Limestone Alps) شمرده می شوند و ارتفاع شان از سطح دریا به حدود حدود 2,995 متر می رسد. 

بالون سوارها سفرشان را از منطقه مسکونی گوسو (Gosau) آغاز می کنند و این گشت و گذار را در شهر فیلاخ (Villach) در استان کرنتن (Carinthia) به پایان می رساند. به نظر ساده می آید، اما نباید فراموش کنیم که این بالون سوارها باید از روی کوه های تیز و سر به فلک کشیده آلپی عبور کنند. بالون ها مسافتی در حدود 115 کیلومتر را طی می کنند و سرعت شان در بیشترین حالت ممکن 65 کیلومتر بر ساعت است. سفر این بالون های رنگارنگ ها در حدود 3 ساعت به طول می انجامد، در این میان، چشم اندازی تماشایی نصیب بالون سوارها می شود و البته هیجانی وصف نشدنی.

به کمک این ویدیو، ما نیز در هیجان این افراد شریک می شویم و از مناظر دل انگیز آلپ بهره می بریم. دست در دست کارناوال، از این ویدیوی رویایی و زیبا لذت ببرید. 


:Video Details

Producde By:  The HYPERZOOM™ guy

Photo Of Cover: Olli H

همراه ما باشید
عضویت در خبرنامه

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.