کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

زیبایی های فصل پاییز در ایالت اورگن | نمایش هزار رنگ طبیعت

پاییز برای بعضی ها دل انگیز است و برای برخی دیگر غم انگیز. برای شما چطور؟ آیا از لمس قطرات آب به هنگام بارش های بی وقفه ی باران و تماشای منظره ای از ریزش برگ های قرمز و زرد لذت می برید؟ یا اینکه ترجیح می دهید تمام پاییز را در خانه ی گرمتان بمانید و از پشت پنجره شاهد هنرنمایی این فصل باشید؟ فرقی نمی کند که از کدام دسته باشید چرا که امروز با تماشای این ویدیو مسحور جلوه های طبیعت ایالت اورِگُن در آمریکا خواهید شد که در پاییز به اوج شکوه می رسد و احتمالا شما را عاشق زیبایی های خود می کند. در حوالی این ایالت دیدنی چرخی می زنیم و طبیعت را در لباس هزار رنگ پاییز به نظاره می نشینیم. با ما همراه باشید و این سفر تصویری را از دست ندهید...

به دشت های اورگن می رویم؛ جایی که حیوانات در حال چرا هستند و از خوردن غذای خود لذت می برند. با نگاهی به اطراف، قدرت پروردگار را می بینیم که همه ی رنگ های تند و گیرا را به طرز اعجاز آوری بر عناصر طبیعت پاشیده و شور و حرارتی وصف نشدنی را در درونمان بر می انگیزد. باد برگ ها را می رقصاند و آنها را برای سقوط آماده می نماید. به یکباره خود را بر فراز یک آبشار می یابیم که سقوط شکوه مند آب را به نمایش گذاشته و با جلوه ی بی نظیرش، روحمان را تازه می کند. مدتی را به تماشای این آبشار می نشینیم و کمی بعد، برگ ها را می بینیم که همسفر آب شده اند و به سوی مقصدی نا معلوم می روند.

گشت و گذارمان را در دشت پایان می دهیم و به سواحل دریا می رویم. موج ها یکی پس از دیگری خودشان را بر صخره ها می کوبند و ناآرامی هوای پاییزی را به نمایش می گذارند. باد خزان می وزد و گیاهان به رقص در می آیند. باز هم از نمایی دیگر به تماشای دریا می نشینیم و از تماشای زیبایی آن غرق در لذت می شویم. البته این سفر به همین جا ختم نمی شود و این دیار هنوز هم جلوه های دیدنی بسیاری دارد...

برای لحظاتی با ما همراه شوید و با تماشای این ویدیو در کارناوال، سفری پاییزی را تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست