کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سواحل آمریکا را از نزدیک ببینید ، ویدیو HD

ساحل ها می توانند در عین زیبایی احسای آرامش را به ما هدیه دهند . خورشید در آسمان می تابد و ما چشمانمان خیره به دریا است . این ویدیوی زیبا از سواحل کشور آمریکا را به تصویر کشیده است . موسیقی زیبایی که بر روی این ویدیو قرار گرفته کاری است از Hans Zimmer به نام time .  

8 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس
هیچی به اندازه طبیعت وموزیک ارومم نمیکنه
ویدیوهاتون عالی وفوق العاده اس ارامشی که
ازتصاویرزیباهمراه باموزیک لایت گرفتم تامدتها
برایم کافیست دس مریزاد
                محمدحسین محمدی

05 تیر 1397

اصغر قادری
با سلام 
خیلی ممنون از این ویدئوهای جالب .ولی دیدن این همه زیبائی همش حسرت خوردن .چون تو ایران باید فقط آه بکشی .موقعی که رفتم شمال پلیس رشت اولین خوش آمدی که به من گفت برگه جریمه بود 50 هزار چرا معاینه نداری 

17 خرداد 1397

ناشناس
بنظر م خیلی قشنگ بود

09 خرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست