کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

کلیپی زیبا از طبیعت | تماشای شگفتی های آسمان

تماشای آسمان، لمس زیبایی های بی پایانش و شمردن ستاره های نورانی این پهنه ی زیبا در تاریکی شب، دیگر چیزی نیست که به همین راحتی ها ممکن شود و دنیایی پر از آرامش را برایمان به ارمغان بیاورد. چندی است که لمس این آرامش، همچون یک رویای دست نیافتنی به نظر می رسد؛ رویایی که زندگی در شهرهای صنعتی و دود زده برایمان ساخته و ما را از درک گوشه ای از شگفتی خلقت محروم کرده است. البته تحقق این رویا، آن قدرها هم سخت نیست، فقط بایدکمی از شلوغی شهر دور شویم و به دشت و صحرا سفر کنیم تا آسمان نقاب از چهره اش بردارد و ما را با خود به دنیای دیگری ببرد. همسفر با کارناوال به دل طبیعت بیایید، آسمان منتظرمان است تا زیبایی های بی پایانی را به ما نشان دهد؛ از رقص ابرها تا ستاره بارانی که شب را به سان روز، روشن می کند...

به طبیعت سفر می کنیم تا زیبایی ها و شگفتی هایش را به شکلی متفاوت به تماشا بنشینیم. این بار آسمان، بیش از پیش حرف برای گفتن دارد و می خواهد زیبایی هایش را به نمایش بگذارد. کمی آن طرف تر از شهر، نوبت به خودنمایی آسمان رسیده تا نقاب دودزده اش را بردارد و چشمان شما را به خود خیره سازد. حواستان را خوب جمع کنید، ستاره ها را ببینید و آن ها را یکی یکی از نظر بگذرانید؛ شاید ستاره اقبالتان را در این بین بیابید.

در ویدیوی پیش رو، شاهد مناظر حیرت انگیزی از پدیده های آسمانی خواهیم بود. کوه ها را می بینیم که چطور با عظمت و ابهت، خودنمایی می کنند. دشت ها و دریاچه ها، صحراها و بیابان ها را از نظر می گذرانیم و دلبری های آسمان را بر فراز آن ها به نظاره می نشینیم. فرقی نمی کند که روزی آفتابی در پیش دارید یا شبی پر از ستاره، در هر حال این پهنه ی زیبا، حرف ها برای گفتن دارد؛ حرف هایی که برای شنیدنش گوشِ سر نمی خواهید بلکه باید گوش دلتان را تیز کنید تا سر از کارش در بیاورید...

برای تماشای این ویدیو بی نظیر همراه کارناوال شوید و به این دنیای متفاوت بیایید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
علی یکتا

با سلام و عرض ادب ، سپاس از کلیپ های زیبایی که در این سایت قرار داده اید .

05 مرداد 1397

ناصر
سلام ببخشین چطوری دانلودش کنم

مهسا محرابی

سلام کاربر گرامی

شما با کلیک بر روی آیکون فلش رو به پایین که در سمت راست و در نوار آبی قرار دارد می توانید ویدیو را دانلود کنید

پایدار باشید

05 اسفند 1396

05 اسفند 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست