ویدیو HD

نمایشی زیبا از شگفتی های طبیعت | لمس رویا در واقعیت

می خواهیم باری دیگر به طبیعت سفر کنیم و قدم به دنیایی بگذاریم که شگفتی هایش بی حد و مرز است. گویی در حال تماشای رویا هستید و دنیایی دیگر را از نظر می گذرانید اما این خودِ واقعیت است که این بار کارناوال برایتان به نمایش می گذارد. در ادامه، صحنه هایی شگفت از طبیعت را برایتان مهیا کرده ایم تا بیشتر به دور دنیا بگردید و زیبایی های بیشتری را لمس کنید. سفر امروزمان به دامان طبیعت است؛ پس لحظاتی کوتاه با ما همراه شوید و از تماشای زیبایی های آفرینش لذت ببرید.

این معجزه ی جادویی و سبز رنگِ خداوند است که شب هنگام در مقابل دیدگانمان شروع به خود نمایی می کند. پدیده ی سحرآمیزی که با رنگ های متفاوت و دلفریب در آسمان شب ظاهر شده و شفق قطبی نام دارد. با چشمانتان رنگ ها را دنبال کنید؛ رنگ هایی که به طرز شگفت انگیزی ایجاد شده اند و در کنار درخشش ستارگان، منظره ای حیرت آور از طبیعت را به ما هدیه می کنند.

با گذشتن از میانه های شب، کم کمَک هوا، گرگ و میش می شود و مژده ی آمدن روزی پر نور را به جای ظلمت شب می دهد اما هنوز نمایش تماشایی شب به پایان نرسیده و قرار است زیبایی دیگری از راه برسد و دیدگان آدمیان را مبهوت خود سازد. 

آسمان شب هر په قدر هم زیبا باشد باز هم نمی تواند حواسمان را از دیگر جلوه های این طبیعت شگفت انگیز پرت کند. نکاهمان را به سویی دیگر می چرخانیم و رودهایی کوچک را می بینیم که از قله های کوهستان به سمت دامنه ها سرازیر شده اند و همگی به دریاچه ای کم عمق راهی می شوند تا محلی دنج و با صفا را در کنار کوه هایی عظیم به وجود آورند. به ارتفاعات می رویم و اوج می گیریم سپس به گوشه ای دنج می رویم و اطراق می کنیم تا آرامشی بی پایان را نصیب روحمان سازیم؛ آرامشی که هیچ گاه در طبیعت پایان نمی یابد...

هر کجا که هستید و در هر شرایطی، تنها برای لحظاتی تمامی مشغله های روزانه تان را فراموش کنید و با ما همراه شوید تا آرامشی را تجربه کنید که هدیه ای از جانب خداوند است.

با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET