کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از طبیعت بکر و زیبا

زمان آن رسیده به همراه هم قدم به دنیایی متفاوت و رویایی بگذاریم. در این جا دیگر خبری از روزمرگی های زندگی نیست. پس با کارناوال همراه شو. آرام آرام با من قدم بزن، بگذار روح و جسمت فارغ از هر حسی به پرواز در بیاید، نفس بکش و بگذار تمام وجودت لبریز شود از هوای تازه و پاک طبیعت. آسمان آبی بالای سرت است و دشتی سبز رنگ به رنگ آن چه که فقط در رویا دیده می شود در زیر پاهایت. کمی که بیشتر قدم می زنیم شگفتی ها چند برابر می شود. اگر کمی با دقت گوش دهی موسیقی برایت نواخته می شود و در طول مسیر همراهیت می کند. سرت را بالا بگیر و به آسمان بنگر، چه می بینی؟ ابرهایی سفید رنگ که هر از گاهی خورشید سعی می کند خودش را از میان آن ها نشان دهد و بر این سیاره ی خاکی بتابد. به روبرو که نگاه کنی تا ساحل و اقیانوس راهی نیست. قرار است بر روی شن های گرم و نرم نیز قدم بزنیم و از زیبایی ها لذت ببریم. شب نزدیک است، این جا در شب نیز مانند صبح شگفت انگیز و زیبا است. شاید خورشید نباشد ولی ماه همه جا را روشن می کند. در این ویدیو سعی شده تا تمامی جنبه های زیبایی این طبیعت بکر به ما نشان داده شود تا کاملا حس کنیم که جزئی از آن شده ایم. در ابتدا صبح است و همه جا روشن و در نهایت که به ساحل می رسیم شب شده ولی شب در این سرزمین رویایی نیز شما را غرق در شکوه خود خواهد کرد. کارناوال این بار شما را به سرزمینی متفاوت می برد و با موسیقی آرامش بخشی شما را همراهی می کند. بهتر است شما نیز با ما همراه شوید تا سفری خاطره انگیز و پر از شگفتی را تجربه کنیم.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست