کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

مناظر زیبایی از طبیعت با موسیقی آرامش بخش

برای تان مناظر زیبایی از طبیعت با موسیقی آرامش بخش را به نمایش درآورده ایم تا لحظاتی را به دور از دغدغه ها و روزمرگی ها سپری کنید. دست در دست ما دهید و با دیدن این ویدیو طبیعت و مرور زیبایی های طبیعت خستگی های تان را به فراموشی بسپارید. به کمک این ویدیو، گشت و گذاری مجازی در آغوش طبیعت خواهیم داشت و مناظر سرسبز و گذر دل انگیز ابرها در آسمان را از نظر می گذرانیم.

در ابتدا، متوجه طلوع خورشید در آسمان می شویم و پس از آن، درخشش انوار خورشید در آب رودخانه، نظرمان را به خود جلب می کنند. از روی رودخانه گذر می کنیم و طبیعت سرسبز اطراف آن را به آرامی از نظر می گذرانیم. پس از چند لحظه خودمان را بر فراز کوهستانی مرتفع می بینیم که چهره در ابرها پوشانده است و صلابت خود را به رخ می کشد. 

کمی آن طرف تر ابرها در حال عبور از روی دشت گل های آفتابگردان هستند و ما نمی خواهیم این منظره را از دست بدهیم، پس هرچه سریع تر خودمان را به آن جا می رسانیم و خیره به این منظره، تلاش می کنیم تا آن را برای همیشه به خاطر خود بسپاریم. سپس به درون جنگلی سرسبز می رویم و گذر رودخانه ای از میان آن را تماشاگر می شویم. 

دریای خروشان و برخورد امواج با صخره ها، تیغ کشیدن آفتاب به درون یک غار، کوهستان پوشیده از برف و ... از دیگر دیدنی هایی هستند که در سفرمان با آن ها مواجه می شویم. 

لازم است در آخر توضیح دهیم که ویدیو پیش رو، به همت عده ای از همراهان کارناوال و با کنار هم چیدن زیباترین لحظات ویدیوهای منتشر شده در همین وبسایت ساخته شده است. همچنین خوبست توجه تان را به موسیقی این ویدیو نیز جلب کنیم که توسط آریا محتشم تنظیم شده و نوازندگی ویولن آن به عهده احسان رنجور بوده است. 


:Video Details

Music & Arrangement : Aria Mohtasham 

Violin : Ehsan Ranjour

Mix & Mastering : Hamed Ghamilooi

Producer : Omid Homaei

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

درود و خسته نباشید واقعا از این کلیپ لذت بردم ممنون و سپاس فراوان از زحمات شما.بیگ لایک.

27 بهمن 1398

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست