کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از طبیعت زیبای لهستان

طبیعت گردی همیشه تجربه ای دل انگیز برای انسان رقم می زند و موجب می شود تا بیشتر با فضای پیرامونش پیوند داشته باشد. به همین خاطر امروز می خواهیم سفری مجازی به دامان طبیعت داشته باشیم. برای گشت و گذارمان کشور زیبای لهستان را انتخاب کرده ایم که از مناظر طبیعی غنی برخوردار است و دیدنی های بی شماری برای ارائه به مسافران دارد. 

لهستان در نواحی مرکزی قاره اروپا واقع شده و با کشورهای آلمان، جمهوری چک، اسلوواکی، لیتوانی، بلاروس و اوکراین مرز دارد. همچنین این کشور با شهر بندری کالینینگراد در روسیه نیز خط مرزی مشترک دارد. اما لهستان یک کشور محصور در خشکی نیست و از شمال، به دریای بالتیک می رسد که زیبایی اش را دوچندان کرده است. پایتخت سرزمین لهستان، شهر ورشو ست که در نواحی مرکزی لهستان قرار دارد؛ ورشو به عنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر لهستان نیز شمرده می شود. در ادامه می خواهیم به سوی این سرزمین زیبا رهسپار شویم و رویای طبیعت گردی مان را در این جا بر آورده کنیم.

در سفرمان از روی اسکله شهر سوپوت (Sopot) می گذریم و به چشم انداز زیبای غروب چشم می دوزیم. قایق هایی را می بینیم که در جوار اسکله کناره گرفته اند. در منطقه تاریخی شهر ورشو (Warsaw Old Town) قدم می زنیم؛ این منطقه از میراث جهانی یونسکو شمرده می شود. به پارک ملی ویگر (Wigry National Park) می رویم و در زمان غروب، از روی دریاچه ای در این پارک ملی عبور می کنیم و محو تماشای چشم انداز اطراف می شویم. سری هم به مزارع کشت در کشور لهستان می زنیم، در ادامه به کنار دریا می رویم و پس از آن، جلوه طلایی رنگ پاییز را بر روی درختان تماشا می کنیم. در نهایتِ سفرمان هم بر فراز کوه های تاترا (Tatra Mountains) قدم می گذاریم که علاوه بر لهستان، بخش هایی از کشور اسلواکی را در بر گرفته اند. 

به کارناوال بپیوندید تا همراه یکدیگر، دل به طبیعت زیبای لهستان ببازیم.


:Video Details

Produced By: Szpilki Na Mapie

website: http://www.szpilkinamapie.pl

Photo Of Cover: Sebastian Jezierski

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست