کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی زیبا از طبیعت بهاری

این مطلب کارناوال حال و هوای بهاری و سال نو دارد. می خواهیم ویدیویی زیبا از طبیعت بهاری را تماشا کنیم و از آغاز فصل گل ها و شکوفه ها لذت ببریم. زیبایی های فصل بهار را با یکدیگر مرور می کنیم و اجازه می دهیم شکوفه ها، حال و هوای تازه ای برای مان رقم بزنند. با ما در دیدن این کلیپ از فصل بهار همراه بمانید. 

در ابتدا گل های آبی رنگ را می بینیم که از درون شاخه ها و بوته ها سر بر می آورند. رد سایه ها را به روی پهنه سبز رنگ زمین دنبال می کنیم و چشم اندازی تماما آبی و سبز را از نظر می گذرانیم. کمی که از منظره پیش روی مان لذت بردیم به مکانی دیگر می رویم؛ جایی که بهار، به شکل دیگری در آن رخ نمایی می کند. این بار زمین با گل های بنفش فرش شده است و درختان سر به فلک کشیده در گوشه گوشه طبیعت به چشم می خورند. 

بهار، فقط برای انسان ها سرشار از شور و هیاهو نیست، حیوانات نیز با رسیدن این فصل سر از پا نمی شناسند. آن ها می خواهند تا جایی که می شود بخوانند و در طبیعت زیبا گشت بزنند. پرنده ای را می بینیم که بر شاخه درخت تکیه زده و آواز زندگی سر داده است. شکوفه ها رخ می نمایند و پرنده ها می خوانند؛ پروانه ها هم در این جشن و سرور حضور دارند و از میهمانی بهار جا نمانده اند. 

در سوی دیگر، خانواده آهوها را می بینیم که از فرصت استفاده کرده و در سفره ای که این فصل پهن کرده است، غذا می خوردند؛ کمی دورتر، حتی خرس ها هم در جشن بهاره شرکت کرده اند. رودخانه ها و آبشارها زمستان یخ زده را پشت سر گذاشته و حال، خروشان تر از هر زمانی به حرکت درآمده اند تا طبیعت را سیراب کنند. 

همه این ها را می بینیم و محو تماشا می شویم، شما هم با کارناوال به این ضیافت بهاره بیایید. 


:Video Details

Produced By: Andreea Petcu

Music: Francis Goya - Toselli Serenade

Photo Of Cover: Thomas Zsebok

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست