کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

جلوه ای زیبا از شگفتی و قدرت طبیعت

به هیچ عنوان تماشای ویدیوی پیش رو را از دست ندهید که می خواهیم تنها جلوه ای کوچک از خشم و صد البته زیبایی طبیعت را برایتان به تصویر بکشیم. با تماشای این ویدیو بدون شک احساسی عجیب به شما دست خواهد داد؛ احساسی که شاید ترس چاشنی آن باشد...  آیا تا کنون لحظه ی باز شدن درب های یک سد را دیده اید؟ اگر پاسختان منفی است، در ادامه همراه کارناوال باشید که با منظره هایی بی نظیر و شگفتی آفرین امروز مهمانتان هستیم تا لحظاتی فوق العاده و بی نظیر را برایتان رقم بزنیم. به هیچ عنوان این نمایش زیبا را از دست ندهید و با ما همراه شوید. با شمارش معکوس باز شدن درب های خروجی آب یک سد شروع می کنیم. زمانی که درب های سد باز می شوند شاهد یکی از حیرت انگیز ترین مناظر جهان می شویم. آبی که طی سالیان گذشته جمع شده تنها در یک چشم بهم زدن راهی طبیعت می شود. با فشار و سرعت فراوان پیش می رود و تمام عمق دره را فرا می گیرد. سپس بعد از گذر چند ثانیه ی شگفت انگیز این خشم و تلاطم، به شکل رودی خروشان به دل طبیعت می رود تا همه ی موجودات زنده را سیراب سازد. دقایقی کوتاه به تماشای این جوش و خروش دیدنی می نشینیم تا هنگامی که آب پشت سد کاملا خالی شود. حال نوبت می رسد تا به اعماق طبیعت سفر کنیم. با پای پیاده از لا به لای درختان سر به فلک کشیده ی جنگل می گذریم, از میان رودخانه ای نیلگون، شنای نهنگ های قاتل را از نزدیک می نگریم و با هلیکوپتر بر فراز این طبیعت بی نظیر پرواز می کنیم. دیدن صخره ای سبز که از دل دریا بیرون زده و آبشاری سپید که به آهستگی سرازیر شده، شنا در کنار دلفین های زیبا که با ما حرکت می کنند و تماشای درختانی که زیبایی منحصر بفردی دارند بدون شک یکی از طلایی ترین لحظات زندگی شما را رقم می زنند. مهم نیست که اهل کجایی و چگونه زندگی می کنی، دیدن زیبایی های این دنیا حق مسلم توست. تماشای لحظاتی ناب که گرد هم آمده اند تا به تو کلی انرژی مثبت دهند تا روزت را زیبا تر از همیشه ادامه دهی. پس با کارناوال همراه شوید و این لحظات زیبا و پر شور را از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست