ویدیو HD

زیبایی های فصل زمستان | نمایش طبیعت سفید پوش |

طبیعت آنقدر زیبا و مسحور کننده است که هیچ وقت از تماشایش سیر نخواهی شد و هیچگاه جلوه هایی که دارد، برایت تکراری نخواهد شد. تا به حال بارها و بارها همسفر کارنوال به دور دنیا قدم گذاشته ایم و زیبایی فصل های مختلف را از دیده گذرانده ایم که می توانید آن ها را با کلیک بر روی لینک های زیر تماشا کنید:

بهار | معجزه ی فصل ها و بهشت روی زمین | ویدیو HD

امروز اما دیگر نوبت به فصل زمستان رسیده. با ویدیویی بسیار دیدنی می خواهیم تمامی زیبایی های این فصل را در این قاب شیشه ای برایتان به نمایش در آوریم. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با ما همراه باشید. درختان کاجی که با برف های فراوان سفید پوش شده اند، قندیل های بلند و زیبا، رودخانه ای که در میان برف ها جاری شده و تابش نور خورشید بر سرزمینی سفید رنگ که بسیار تماشایی است، این صحنه ها تنها متعلق به فصل زمستان هستند. نحوه ی واکنش حیوانات هم به این فصل نیز بسیار  دیدنی است. تماشای حرکت جمعی آهو ها، نشستن جغدی زیر بارش برف، پنگوئن هایی که از کودکان مراقبت می کنند، خرس قطبی و کودکش که متعلق به این فصل هستند و گوزن های شاخ دار که برای چرا بیرون می آیند نیز خالی از لطف نیست. البته این فصل تفریحات متفاوت و جذابی هم برای ما انسان ها پدید می آورد. هاکی بازی کردن بر روی رودخانه ای که یخ زده، سورتمه سواری و اسکی بازی هم در ویدیو نمایش داده می شود که شاید شما را یاد خاطرات خود در زمستان بیاندازد. تماشای شفق قطبی سبز رنگ، مهاجرت جمعی پرندگان، آبشار های کوچک و بزرگ زیبا، کوهستان های یخی، قایق سواری درختان و طبیعت زیبای مخصوص این فصل نیز را از دست ندهید. اگر عاشق فصل زمستان هستید و از دیدن زیبایی هایش به وجد می آیید با کارناوال همراه باشید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
احسان
سلام خانم آترا جان واقعا عالی هستن تمام موضوعات برنامه فقط خواهش میکنم طریقه دانلود و ذخیره رو بفرمایید به چه صورت میباشد  ممنون از کار خیلی خوبتون  
احسان 
مهسا محرابی

سلام دوست کارناوالی عزیز

خوشحالیم که این مطلب مورد پسند شما واقع شده است.

برای دانلود این ویدیو و یا سایر ویدیوهای کارناوال می توانید به روش زیر عمل کنید:

بر روی نوار آبی رنگ سمت راست، آیکونی به شکل فلش رو به پایین وجود دارد که با کلیک بر روی آن، ابتدا می توانید کیفیت موردنظر را انتخاب کنید و سپس دانلود ویدیو آغاز می شود.

پایدار باشید

26 دی 1396

26 دی 1396

محدثه
نمیشه دانلود کرد؟؟؟؟/

مهسا محرابی

سلام دوست کارناوالی عزیز

نوار آبی رنگی در کنار محل نمایش ویدیو قرار دارد. بر روی این نوار آبی رنگ، دکمه ای به شکل یک فلش رو به پایین دیده می شود که با کلیک بر روی آن می توانید ابتدا کیفیت مورد نظرتان را مشخص کنید. سپس دانلود ویدیو آغاز می شود

سپاس از همراهی شما

25 مهر 1396

24 مهر 1396

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET