کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

زیبایی های فصل زمستان | نمایش طبیعت سفید پوش |

طبیعت آنقدر زیبا و مسحور کننده است که هیچ وقت از تماشایش سیر نخواهی شد و هیچگاه جلوه هایی که دارد، برایت تکراری نخواهد شد. تا به حال بارها و بارها همسفر کارنوال به دور دنیا قدم گذاشته ایم و زیبایی فصل های مختلف را از دیده گذرانده ایم که می توانید آن ها را با کلیک بر روی لینک های زیر تماشا کنید:

بهار | معجزه ی فصل ها و بهشت روی زمین | ویدیو HD

امروز اما دیگر نوبت به فصل زمستان رسیده. با ویدیویی بسیار دیدنی می خواهیم تمامی زیبایی های این فصل را در این قاب شیشه ای برایتان به نمایش در آوریم. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با ما همراه باشید. درختان کاجی که با برف های فراوان سفید پوش شده اند، قندیل های بلند و زیبا، رودخانه ای که در میان برف ها جاری شده و تابش نور خورشید بر سرزمینی سفید رنگ که بسیار تماشایی است، این صحنه ها تنها متعلق به فصل زمستان هستند. نحوه ی واکنش حیوانات هم به این فصل نیز بسیار  دیدنی است. تماشای حرکت جمعی آهو ها، نشستن جغدی زیر بارش برف، پنگوئن هایی که از کودکان مراقبت می کنند، خرس قطبی و کودکش که متعلق به این فصل هستند و گوزن های شاخ دار که برای چرا بیرون می آیند نیز خالی از لطف نیست. البته این فصل تفریحات متفاوت و جذابی هم برای ما انسان ها پدید می آورد. هاکی بازی کردن بر روی رودخانه ای که یخ زده، سورتمه سواری و اسکی بازی هم در ویدیو نمایش داده می شود که شاید شما را یاد خاطرات خود در زمستان بیاندازد. تماشای شفق قطبی سبز رنگ، مهاجرت جمعی پرندگان، آبشار های کوچک و بزرگ زیبا، کوهستان های یخی، قایق سواری درختان و طبیعت زیبای مخصوص این فصل نیز را از دست ندهید. اگر عاشق فصل زمستان هستید و از دیدن زیبایی هایش به وجد می آیید با کارناوال همراه باشید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.