کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پارک ملی برایس کنیون آریزونا | زیبایی ناب آمریکا

امروز از دل صخره هایی بی نظیر  که گویی می خواهند هنر خداوند توانا را به طرز شگفت انگیزی به نمایش بگذارند، به استقبالتان آمده ایم. منظره هایی که امروز برایتان محیا کرده ایم گوشه ای از شگفتی خلقت صخره های عظیم آریزوناست که زیبایی اش زبان زد خاص و عام است. به هیچ وجه تماشای این ویدیو فوق العاده را از دست ندهید و ساعاتی رابه لذت بردن اختصاص دهید. مقصد ایالت آریزونا در آمریکاست و از آن جا راهی یک پارک ملی بی نظیر می شویم؛ پارک ملی برایس کنیون ( Bryce Canyon National Park ). از بالا که نگاهی بر این پهنه بیفکنی طیف رنگی نارنجی، قرمز و سفید خود نمایی می کند. حال اگر با دقت محو تماشا شوی شاید فکر کنی که بنایی قدیمی از سلسله ای دور است که بر جای مانده ولی شاید باورت نشود که این بار تنها طبیعت با دستانش هنر نمایی کرده و ریزش برف و باران و گذر دریاچه و رودخانه از سالیان دور  تاکنون این گونه در این منطقه زیر و بم این صخره ها را به شکل آمفی تئاتری طبیعی معماری نموده و این صحنه های خاص را بر این پهنه پدید آورده. خود را در میان این اثر هنری مرتفع احساس کن که در حال قدم زدن بین پیچ و خمی عظیم هستی و فقط تماشا کن زیرا که هر گوشه و کنارش با تو حرفها می زند. درختان نیز از هر طرف با رنگ های مختلف سر در آورده اند و به تو خوش آمد می گویند. باد ملایمی هم از روی گونه هایت عبور می کند و در ادامه حرکتش، مسیر را به تو نشان می دهد و گام به گام با تو همراه می شود. از روی پله های رسوبی شگفت انگیزش آرام آرام گام بردار و گوش فرا ده به صدای قدم هایت که در فضای این کوهستان می پیچد و نوایی زیبا طنین انداز می شود. و همچنین می توانی اسب را برگزینی و با یار نجیبت قدم به قدم راهی گشت و گذار شوی و لذت ببری. پارک بین المللی بریس کانیون واقع در جنوب غربی یوکا در ایالات متحده آمریکا پهنه ای وسیع و مرتفع که همانند دیگر مکان های دیدنی آمریکا ، در سفر های قبلی که با ما تجربه کرده اید همانند آنتلوپ کانیون و ... یکی از جواهر های دیدنی واقع در دل کوهستان است و هر ساله توجه بسیاری از گردشگران جهان را به خود جلب می نماید. تماشای ویدیوی آنتلوپ کانیون را نیز از دست ندهید:

آنتلوپ کانیون آریزونا | شگفتی خلقت در آمریکا | ویدیو HD

سعی کرده ایم همه ی این زیبایی ها را به نحوی برایت بگوییم که وصف مناسبی از این هنر طبیعت ارائه کرده باشیم. اما هر چه تلاش کنیم هم تماشای این ویدیو تجربه ی خاص دیگری است پس لحظه ای فرصت را از دست ندهید و به همراه کارناوال محو تماشای این ویدیو زیبا شوید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
علی

عالی بود

14 آبان 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست