کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

باغ شکوفه های رنگارنگ در ژاپن | قدم به میان گل ها

شکوفه های درختان نمادی از زیبایی های بهشتی که با تماشایشان موجی از زیبایی و طراوت تمام وجودمان را در بر می گیرد. امروز برایتان مقصدی را انتخاب نمودیم که همانند تکه ای از بهشت بر روی زمین می ماند. مقصد امروزمان باغ  هایی پر شکوفه واقع در جنوب کشور ژاپن است. مناظری زیبا و تکرار نشدنی را برایتان فراهم نموده ایم پس به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با ما همراه شوید. بسیاری از گیاهانی که ژاپنی ها می گویند متعلق به این کشور است در واقع اصالتا به ژاپن متعلق نیستند همانند گیاه موسول بامبو و گیاه لوکوات یا همان ازگیل ژاپنی (loquat) که اصالاتا متعلق به کشور چین می باشند اما در باغ ویدیوی امروزمان موجودند. این باغ در شهر فوکوئوکا (fukuoka) قرار دارد و با نام مایزنر پارک (mizner)  شناخته می شود. ابتدا به باغ آلو و زرد آلو و گوجه سبز سر می زنیم. این درختان از اواخر زمستان شروع به شکوفه زدن می کنند و با گذشت مدت زمانی کوتاه این باغ پر شکوفه بسیار تماشایی تر می شود زیرا تمامی میوه های خوشمزه شان بر روی درختان نمایان می شود. اطراف این باغ با دیوار های بلند و سنگی پوشانده شده و منظره هایی همانند آسمان آبی و پاک در کنار درختان رنگارنگ پر شکوفه و طبیعت بکر این باغ یکی از بهترین منظره های تکرار ناپذیر است. سپس سوار قطار می شویم و بعد از 40 دقیقه به شهر کوچک دیگری می رویم. از شلوغی های شهر می گذریم و به معبد منگو (mangu) می رسیم که بیشتر اوقات پر است از گردشگرانی که آمده اند تا از زیبایی ها لذت ببرند.. این باغ پر شکوفه که در کنار آرامگاه یکی از سیاسون مشهور ژاپن قرار گرفته، بدون شک بخاطر وجود درختان بلند و پیچ در پیچ و تزئین شده با شکوفه های سفید و صورتی اش، یکی از زیباترین مکان های دنیاست. فضای این باغ با پل های زیبا، سوغاتی فروشی ها، تزئینات و کاغذ های شانس ژاپنی و ماهی های بزرگ و رنگارنگ دریاچه بسیار دلچسب به نظر می آید. با تماشای این ویدیو شما هم خود را در چنین محوطه ای و در کنار چنین مناظر بی نظیری تجسم کنید و از آرامش و زیبایی قدرت خداوند لذت ببرید. با کارناوال در تماشای این ویدیو جذاب همراه شوید.

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
سمیه

عالی بود ممنون .😊

14 دی 1396

hassan

عالی

30 فروردین 1396

hassan

واقعا عالی بود ممنون

30 فروردین 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست