کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از دوچرخه سواری بر روی ساختمان های شهر

سوار بر دوچرخه شهر را از روی ساختمان و سقف آن ها خواهیم گشت. هیجان تمام وجود ما را فرا می گیرد و هر لحظه ممکن است از ارتفاعی چند متری سقوط کنیم. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو با Danny MacAskill دوچرخه سوار حرفه ای در سبک آزاد همراه می شویم و به گونه ای متفاوت از منطقه ی زیبای Cascadia دیدن خواهیم کرد. این دوچرخه سوار حرفه ای تمرینات زیادی را به همراه برنامه ریزی هایی دقیق برای تهیه این ویدیو انجام داده است.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
chelsea

Awesome blog. I enjoyed reading it! Thank you!

19 فروردین 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست