کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در اعماق اقیانوس | تماشای ساکنان شگفت انگیز آب ها

اقیانوس، پهنه ی وسیع و شگفت انگیزِ آفرینش است که دنیایی حیرت انگیز را در خود جای داده و قرار است امروز، گشت و گذاری متفاوت را برایمان رقم بزند. می خواهیم دل از آسمان آبی بکنیم و به اعماق آب ها برویم تا شاهد جلوه ای دیگر از قدرت بی پایان خداوند باشیم. از کنار ماهی ها و مرجان ها عبور می کنیم و در میان آب ها به پیش می رویم تا موجوداتی کمتر دیده شده را از نظر بگذرانیم. همراه کارناوال باشید و با تماشای این ویدیو، سفر به اعماق اقیانوس و دنیای آرام و خیره کننده‌ی آن را تجربه کنید...

در این ویدیو به تماشای اقیانوس می نشینیم و به صدای امواجش گوش می سپاریم. در چشم بر هم زدنی سر از اعماق آب ها در می آوریم و خودمان را در دنیایی حیرت انگیز می بینیم. آنچه پیش رویمان است، بسیار متفاوت از دیده ها و شنیده هایمان از دنیای زیر آب ها به نظر می رسد و ما را مبهوت می کند. در ابتدا با خرچنگی زیبا ملاقات می کنیم و کمی آن طرف تر، گیاهان دریایی بی نظیری همانند مرجان های نرمِ کلت و مرجان توباستریا را می بینیم. به یک میگو می رسیم که در حال تمیز کردن یکی از شاخک هایش است و سپس ماهی های پولک کاری شده را در میان مرجان ها به تماشا می نشینیم.

کم کم سر و کله ی ماهی های بزرگ تر پیدا می شود که نقش و نگاری چشمگیر دارند؛ از راه راه های سفید و نارنجی تا سایه روشن های خالدار. یکی از جالب ترین چیزهایی که در این سفر می بینیم، نوزاد تازه به دنیا آمده ی سفره ماهی است که شگفتی آفرینش را به ما یاد آوری می کند. تماشای کفشک ماهی را نیز از دست نمی دهیم که تنها در یک طرف بدن خود چشم دارند و گونه ای عجیب در اقیانوس به شمار می آیند. شقایق های دریایی ، ماهی حلزونی، مار ماهی خالدار، اسب های کوچک دریایی، عروس های دریایی و هزاران موجود زیبای دیگر نیز در این ویدیو انتظارمان را می کشند...

برای لمس همه ی این شگفتی ها، با کارناوال همسفر شوید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست