کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفری متفاوت به ایرلند | گشتی در ساحل و دنیای زیر آب

این بار برای لمس گوشه ای دیگر از شگفتی های جهان، سفری متفاوت به ایرلند خواهیم داشت و در سواحل آن گشتی می زنیم. در ویدیوی امروز با موج سواری ماهر همراه می شویم و طعم هیجان را می چشیم. سپس به تماشای دنیای زیر آب می نشینیم تا گشت و گذاری به یادماندنی را تجربه کنیم. جانداران دریایی را از نظر می گذرانیم و لحظاتی از زندگی شان را می بینیم. در دنیای زیر آب به سراغ جلوه های شگفت انگیز می رویم و تصاویری خارق العاده را در ذهن مان ثبت می کنیم. در لحظاتی، سر از آب بیرون می آوریم و به روی موج ها سوار می شویم اما جذابیت جانوران آبزی و چشم اندازهای زیر آب به حدی است که ما را دوباره به سوی خود می کشانند. با ما همراه باشید و از این سفر لذت ببرید. 

در ابتدای ویدیو کمی موج سواری را تجربه می کنیم و سوار بر امواج از چشیدن طعم هیجان لذت می بریم. بعد همسفرمان را می بینیم که قدم زنان در ساحل پیش می رود، وسایلش را بر می دارد و به آب می زند تا جلوه هایی حیرت انگیز را شکار کند. حالا وقت آن است که دنیایی متفاوت را از نظر بگذرانیم و با دیگر جانداران این کره خاکی آشنا شویم. در اینجا به یک باره به دنیای زیر آب قدم می گذاریم و محو تماشای شگفتی های این دنیای عجیب و غریب می شویم. جانداران دریایی را می بینیم که به این سو و آن سو می روند؛ آبزیانی رنگارنگ که هر یک شکل و شمایل خاصی دارند. از ماهی های کوچک و صخره های مرجانی گرفته تا آبزیان بزرگتر همچون کوسه ها را تماشا می کنیم و غرق در لذت می شویم. البته در این حوالی و بیرون از این آب ها، جانداران دیگری هم هستند که دیدن شان خالی از لطف نیست. سر از دنیای زیر آب بیرون می آوریم و به پرندگانی می رسیم که بر فراز آب ها در حال پروازند و نمایشی زیبا به راه انداخته اند. کمی هم به تماشای این جانداران می نشینیم و آرامش را در کنارشان تجربه می کنیم.

بد نیست بدانید این ویدیو تا کنون موفق شده در جشنواره های مختلفی شرکت کند و جوایزی را در موضوع فیلم کوتاه نصیب خود سازد.

با کارناوال همراه باشید و این سفر خاص را از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست