ویدیو HD

سفری متفاوت به ایرلند | گشتی در ساحل و دنیای زیر آب

این بار برای لمس گوشه ای دیگر از شگفتی های جهان، سفری متفاوت به ایرلند خواهیم داشت و در سواحل آن گشتی می زنیم. در ویدیوی امروز با موج سواری ماهر همراه می شویم و طعم هیجان را می چشیم. سپس به تماشای دنیای زیر آب می نشینیم تا گشت و گذاری به یادماندنی را تجربه کنیم. جانداران دریایی را از نظر می گذرانیم و لحظاتی از زندگی شان را می بینیم. در دنیای زیر آب به سراغ جلوه های شگفت انگیز می رویم و تصاویری خارق العاده را در ذهن مان ثبت می کنیم. در لحظاتی، سر از آب بیرون می آوریم و به روی موج ها سوار می شویم اما جذابیت جانوران آبزی و چشم اندازهای زیر آب به حدی است که ما را دوباره به سوی خود می کشانند. با ما همراه باشید و از این سفر لذت ببرید. 

در ابتدای ویدیو کمی موج سواری را تجربه می کنیم و سوار بر امواج از چشیدن طعم هیجان لذت می بریم. بعد همسفرمان را می بینیم که قدم زنان در ساحل پیش می رود، وسایلش را بر می دارد و به آب می زند تا جلوه هایی حیرت انگیز را شکار کند. حالا وقت آن است که دنیایی متفاوت را از نظر بگذرانیم و با دیگر جانداران این کره خاکی آشنا شویم. در اینجا به یک باره به دنیای زیر آب قدم می گذاریم و محو تماشای شگفتی های این دنیای عجیب و غریب می شویم. جانداران دریایی را می بینیم که به این سو و آن سو می روند؛ آبزیانی رنگارنگ که هر یک شکل و شمایل خاصی دارند. از ماهی های کوچک و صخره های مرجانی گرفته تا آبزیان بزرگتر همچون کوسه ها را تماشا می کنیم و غرق در لذت می شویم. البته در این حوالی و بیرون از این آب ها، جانداران دیگری هم هستند که دیدن شان خالی از لطف نیست. سر از دنیای زیر آب بیرون می آوریم و به پرندگانی می رسیم که بر فراز آب ها در حال پروازند و نمایشی زیبا به راه انداخته اند. کمی هم به تماشای این جانداران می نشینیم و آرامش را در کنارشان تجربه می کنیم.

بد نیست بدانید این ویدیو تا کنون موفق شده در جشنواره های مختلفی شرکت کند و جوایزی را در موضوع فیلم کوتاه نصیب خود سازد.

با کارناوال همراه باشید و این سفر خاص را از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET