کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | غواصی درون یک معدن غرق شده

وارد یک معدن می شویم ولی نه یک معدن معمولی. چندین سال است که به زیر آب رفته. هیجان همه جا حس می شود. قسمت های مهم معدن را شنا می کنیم. همراه با کارناوال باشید در این سفر شگفت انگیز به معدن غرق شده در آب. در این ویدیو سری می زنیم به معدنی رها شده که به دلایلی در زیر آب فرو رفته است. همراه با غواص حرفه ای و رکورد دارد غواصی آزاد، Christian Redl از این معدن دیدن می کنیم.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست