کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | غواصی با نهنگ ها در اقیانوس بی کران

نهنگ ها در آرامش در اقیانوس ها به پیش می روند و گویی هیچ عجله ای ندارند. مسافت هایی طولانی را طی می کنند بدون این که متوقف شوند. همراه با کارناوال باشید تا کمی در کنار نهنگ مادر و فرزندش شنا کنیم. در این ویدیو همراه با نهنگ و فرزندش در آب های اقیانوس شنا خواهیم کرد. این موجودات غول پیکر برای انسان ها خطری ندارند و البته باید به این موضوع اشاره کرد که بهتر است فاصله ی خود را با آن ها حفظ کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست