کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

نمایش خیره کننده طبیعت | صلح در آسمان

زیباییِ سبزیِ برگی هایی پهن، باز شدن گل هایی زیبا، ریزش آبشار از ارتفاعات در چند قدمی مان و نهایت درخشندگی طبیعت را تنها در ویدیو امروزمان تماشا کنید. تمامی صحنه های فوق العاده را برایتان گلچین نموده ایم و کنار هم گذاشتیم تا اینکه تنها بنشینی و محو تماشای زیبایی ها شوی و تمامی خستگی های روزانه را فراموش کنی. پس این فرصت عالی را از دست نده و با ما همراه باش

با طلوع خورشید دیده می گشاییم به سمت تک تک خلقت های بی نظیر پروردگار. هم از زیبایی های زمستان می گذریم هم میوه های بهشتی فصل تابستان را نمایش می دهیم. قوهای عاشق پیشه در کنار یکدیگر بر روی دریاچه، چشم ها را خیره ی خود می کنند. حتی کنار هم قرار گرفتنشان هم تداعی کننده ی عکس قلب می شود. زیبایی آب روان، دریای روشن، تماشای آبی های سیاره یمان از ارتفاعات، نمایان شدن جزیره ای از نخل های سبز در میان این وسعت از آب و پرواز در اوج آسمان ها و در میان ابر های پر جنب و جوش، این ها همه نشانه اند؛ نشانه ی کوچکی از قدرت پروردگار. هر کجا که هستی و در هر زمانی که به تماشای این ویدیو می نشینی با خیال آسوده تنها لذت ببر از تماشای این نمایش خارق العاده ی طبیعت از حرکت کوه های یخ تا فرو ریختنشان در دل کوهستان. در اعماق طبیعت می رویم و می رویم تا به پرواز جمعی پرندگان می رسیم و البته بازیگوشی نهنگ های سیاه در آب ها. با دقت بنگر همه ی طبیعت اطرافت در حال لذت بردن از زندگیشان هستند با تماشای این رضایتشان لبخندی خواهی زد و از اعماق وجودت شاد می شوی. حال به سراغ پرواز بالن ها در آسمان بی کران می رویم این همه رنگ در آسمان در کنار یکدیگر بسیار تماشایی است. از دل جنگل ها، از آسمان، از میان کوهستان و از قلب دریا آرامش را با بالن آرزو هایمان به سویت می فرستیم زیرا که آرامش تو زیبا ترین حس دنیاست. در این لحظات ناب با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست