کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | مسابقات ماهیگیری در آب های اقیانوس

قایق بر روی آب شناور هست و ماهیگیرانی حرفه ای چشم به اقیانوس دوخته اند. کمی بعد همه ی ماهیگیرها در تلاش هستند تا در این مسابقه برنده شوند. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو شاهد برگزاری مسابقات ماهیگیری در اقیانوس هستیم. اهداف ماهیگیران در این مسابقات کاملا متفاوت می باشد. گاهی اندازه ی ماهی مد نظر است و گاهی نوع و نژاد آن ها. کسانی که در این مسابقات شرکت می کنند باید ماهیگیری را به خوبی آموخته باشند و کار با چوب ماهیگیری را نیز بلد باشند. این رقابت در آب های شفاف و حتی رودخانه و دریاچه ها برگزار می شود و ممکن است چند روز نیز ادامه پیدا کند و تبدیل به تورنومنت شود. باید به این موضوع اشاره کرد که ماهی های گرفتار شده به آب برگردانده می شوند و یا ممکن است تبدیل به شام ماهیگیران شوند. این مسابقات ورزشی محسوب می شوند و در آمریکای شمالی از محبوبیت زیادی برخوردار می باشند. یکی از پر طرفدارترین نوع این مسابقات رقابت در گرفتن سنگین ترین ماهی است که بسیار سخت و دشوار نیز هست. ماهیگران یا حرفه ای هستند و یا افرادی هستند که تفریحی ماهیگیری می کنند ولی حرفه ای به حساب می آیند. نوع دیگری از این مسابقات نیز از روی خشکی انجام می گیرد و افرادی که نمی خواهند و یا نمی توانند سوار بر قایق شوند در این سبک از مسابقه شرکت می کنند. بسیاری بر این باور هستند که برگزاری این مسابقات به محیط زیست و حیاط ماهی ها صدمه وارد می کند ولی علاقه مندان به این مسابقات نظر کاملا متفاوتی دارند و مخالفت می کنند. شاید بهتر باشد ماهی هایی که گرفتار می شوند را آزاد کرد ولی مطمئنا این ماهی ها دچار آسیب دیدگی شده اند. این ویدیو را ببینید و حس حضور در مسابقات و هیجان را تجربه کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست