کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

شکوفا شدن گل های گیاه کاکتوس | شگفتی طبیعت

بدون شک ویدیو امروز مورد علاقه ی بسیاری از شما قرار خواهد گرفت زیرا که اغلب افراد به گل های مختلف و زیبای گیاه کاکتوس علاقه مندند. شاید بیشتر ما لااقل یک بار در زندگی کاکتوسی خریداری کرده ایم تا از تماشایش در کنار باقی گیاهانی که داریم، لذت ببریم. اما گل های گیاه کاکتوس برای اغلب ما پدیده ای بسیار جذاب است، شاید به این دلیل که کمتر می بینیم کاکتوسی گل بدهد. ویدیو امروز به مناظر شگفت انگیزی از باز شدن گل های مختلف و رنگارنگ گیاه کاکتوس اختصاص دارد. لحظه ای در تماشای این ویدیو درنگ نکنید و با ما همراه باشید. زرد، صورتی، سرخابی، نارنجی، گلبهی .... آری منشوری از این رنگ های شاد را در کنار گیاه زیبا و سبز رنگ کاکتوس تجسم کنید. شاید کمی عجیب به نظر آید که خار هایی با این تعداد زیاد و خشن در کنار لطافت چنین گل های زیبایی قرار گیرند ولی از خلقت پروردگار نمی توان خرده گرفت، بدون شک این خارها از گل هایی به این زیبایی مواظبت می کنند. محو تماشای شکوفا شدن این گل ها شوید، زمانی که با حرکاتی آهسته سعی دارند زیبایی های خود را نمایان کنند اما مواظب باشید! حواستان باشد که برای نوازش آنها دست خود را نزدیک نبرید وگرنه با پدیده ای دردناک برای تنبیه مواجه می شوید. زیبایی این نمایش خلقت به قدری زیاد است که شاید فکر کنید که این مناظر واقعی نیست و ساختگی است اما کوچکترن تصرفی در آن صورت نگرفته. این زیبایی خلقت پروردگار تواناست که به شکل تایم لپسی کوتاه دیدگانتان را محو خود می کند. آیا به گل های گیاه کاکتوس علاقه مندید؟ کدام یک را برای خود انتخاب می کنید؟ نظرات و احساسات زیبایتان را با ما به اشتراک بگذارید. با کارناوال در تماشای این ویدیو جذاب از طبیعت و شگفتی هایش همراه باشید.  

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
seid teyfory

از صحفه گلید گوشی در اومده

22 فروردین 1396

حامد

بسیار سایت جالبی هستش واقعا حال کردم

22 فروردین 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست