کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

دایره طلایی ایسلند | طبیعت بکر اروپایی

امروز به دل طبیعتی منحصر به فرد در دل اروپا می رویم،  با ما در تماشای این ویدیو شگفت انگیز همراه شوید که گوشه ای از زیبایی ایسلند را در آن به نمایش در می آوریم. مقصد امروزمان دایره طلایی (golden circle) ایسلند می باشد که مجموعه ای است از مناظر دیدنی طبیعت که همگی در این نقطه جمع شده اند و نسبت دادن این نام به آن هم دقیقا به همین علت است. با مناظر شگفت انگیزی از آبشاری قدرتمند نمایش را شروع می کنیم؛ نامش گولفوس (gullfoss) است علاوه بر ریزش عظیم آب، رنگین کمانی که بر رویش نقش بسته زیبایی اش را دو چندان نموده. از روی صخره های سرسبز اطرافش می توانی درست در کنارش قرار بگیری و این زیبایی عظیم را از نزدیک مشاهده کنی. پس از تماشای این آبشار بی نظیر به سراغ یکی از منحصر بفرد ترین مناظر جهان می رویم. اینجا یک آبنمای طبیعی وجود دارد ! بر روی صخره ای سبز فواره ای طبیعی از دل زمین فوران می کند. این زیبایی خلقت با منظره ی زیبای آسمانِ پر ابر در پشتش بسیار تماشایی است. علت این فوران زیبا وجود حرارت بسیار زیاد در این کوه است و بین هر5 تا 10 دقیقه آب تا ارتفاعی بلند فوران می کند. در تمام چاله و گودال های این کوهستان آب به جوش آمده و بخاری سفید رنگ هم از آن خارج می شود و این آب زلال و گرم در دل کوهستانی با هوای خنک این طبیعت را بسیار دل نشین ساخته. و آخرین زیبایی خیره کنند این مکان پارک بین المللی ذینگولیر (thingveller) با طبیعتی سرسبز، بافت صخره هایی منحصر بفرد و دریاچه ای بزرگ و آرام که پر است از مرغابی هایی بانمک در حال شنا. در قسمت های عمیق تر هم برخی افراد لباس غواصی بر تن کرده اند و در حال لذت از شنا در دریاچه هستند. مناظری که مشاهده خواهید کرد بسیار تماشایی است جاده ای باریک که با چمن های تازه و صخره هایی زیبا محصور شده و در انتهایش به آبشاری دیگر ختم می شود. به هیچ عنوان تجربه ی تماشای این ویدیو بی نظیر از طبیعت بکر دایره طلایی ایسلند را از دست ندهید و به همراه کارناوال محو تماشای زیبایی هایش شوید.    

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست