کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

با گوپرو در دل کوهستان اسکی کنید

با تماشای این ویدیوی تایم لپس فوق العاده احتمالا گزگز سرما را در وجودتان حس خواهید کرد. به ارتفاعات کوهستان های پر برف میرویم و یکی از هیجان انگیزترین اسکی ها را میبینیم. هیجانی همراه با خطر سقوط از ارتفاع ، اسکی کردن در جایی غیر از پیست اسکی در کوهستان قطعا پر است از هیجان و خطر آدرنالین همراه با کارناوال هیجان زده شوید. تیمی متشکل از اسکی سوارانی ماهر به آمریکای جنوبی سفر کردند و لحظات به یادماندنی و پرهیجانی را بوسیله ی دوربین های GO PRP به ثبت رسانده اند .  

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ليدا

چقدر خوبيد شما🙏🏻🙏🏻🌺🌺

18 تیر 1397

محسن صارمی نیا

test1

محسن صارمی نیا

test2

13 خرداد 1397

محسن صارمی نیا

aaa

13 خرداد 1397

محسن صارمی نیا

test3

13 خرداد 1397

محسن صارمی نیا

jhjhj

13 خرداد 1397

محسن صارمی نیا

swer 3

13 خرداد 1397

محسن صارمی نیا

test4

13 خرداد 1397

13 خرداد 1397

ناشناس

سلام کاش ترجمه میشد

03 خرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست