کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گرند کانیون | نمایشی از قدرت و شگفتی طبیعت

زیبایی های خلقت پروردگار بر روی کره زمین بسیارند، کافی است دیده بچرخانیم و شگفتی های طبیعت را یکی یکی شکار کنیم. امروز راهی کشور آمریکا و ایالت آریزونا می شویم تا یکی از پر آوازه ترین شگفتی های طبیعت اش را مشاهده کنیم. گرند کنیون نامی که تا به حال حداقل یک بار به گوشتان خورده است. اما واقعا علت این آوازه و شهرت چیست؟ با ما در سفر امروز به گرند کنیون همراه شوید تا راز این شهرت را با دیدگان خود دریابید.

گرند کانیون ژرف دره ای که رود کلرادو از میان آن می گذرد و در ایالت آریزونا قرار گرفته است. بخش از گرند کانیون در داخل پارک ملی به همین نام قرار دارد که جزو اولین پارک های ملی در آمریکا به حساب می آید. گرند کانیون طولی 446 کیلومتری و پهنایی 29 کیلومتری دارد و عمق آن به 1.800 متر نیز می رسد. پیدایش این دره  را به حدود 2 میلیارد سال پیش نسبت می دهند که فرسایش سنگ ها توسط باد و جریانِ رودخانه کلرادو، چنین دره ی شگرفی را ایجاد کرده است هرچند که در مورد مسائل زیست شناسی این مکان، حرف و حدیث های بسیاری وجود دارد.

و اما در ویدیو امروز مناظری بسیار حیرت انگیز را امروز در این قاب شیشه ای به تصویر می کشیم. از ارتفاعاتی بلند به تماشای لایه های رسوبی رنگارنگ و خیره کننده ای می نشینیم که طی سالیان سپری شده شکل های متفاوت و جذابی به خود گرفته اند. در میان این کوهستان عظیم با خاک های رنگارنگ درختچه هایی در هر گوشه و کنار سر بیرون زده و ترکیب رنگی این هنرنمایی را کامل کرده. در کنار این عظمت اما رودی با آرامش در حال گذر است. رود کلرادو با مسیر پیچاپیچ خود که انگار قلم نقاشی را با انحنا تکان داده باشی، جلوه ای منحصر بفرد و متفاوت به فضا بخشیده است.

به همراه آسمانی صاف با تابش پرتو طلایی رنگ آفتاب بر روی سرزمینی که بیانگر حقایقی متفاوت از راز زیبایی با ماست امروز در کارناوال تجربه ای متفاوت را کسب می کنید.

در مسیر پر پیچ و خم این کوهستان های رنگارنگ و زیبا با ما همراه شوید. خود را در آنجا احساس کنید که گام بر می دارید و احساستان را از تماشای هنر خلقت پروردگار با ما در میان بگذارید.

زیبایی ها را به شما هدیه می دهیم خواه جلوه ای از کهشان باشد خواه تکه ای از این کره خاکی که شما را مسحور کند.

با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست