کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

نور افشانی آغاز سال 2023 در سیدنی استرالیا

بسیاری از کشورها با اجرای برنامه‌های متنوع از قبیل آتش‌بازی و نورافشانی، کنسرت و جشن‌های هیجان‌انگیز به استقبال سال 2023 میلادی رفتند. در این میان جشن آغاز سال ۲۰۲۳ میلادی در سیدنی استرالیا بسیار جالب توجه بود و سیدنی با نور افشانی رنگین‌کمان به استقبال سال ۲۰۲۳ رفت، آتش‌بازی پرشکوه و رنگارنگی که رنگ‌های آن به یک رویداد بزرگ در آینده نزدیک اشاره دارند؛ در اوج این نمایش که حدود 15 دقیقه بود، رنگین‌کمانی از اجسام نورانی به نمایش در آمد. همراه ما به تماشای تصاویری از آغاز سال 2023 در سیدنی بنشینید تا نور افشانی آغاز سال 2023 در سیدنی استرالیا را که برای مردم سراسر جهان برنامه‌ای پرمخاطب و جذاب بود را ببینید.

در صورت بروز مشکل در دیدن ویدیو به دلیل سرعت اینترنت، با حجم کم آن را دانلود کنید.


:Video Detail

Produced By: GlobalNews

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست