کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ایرانگردی از دبی تا تهران | ویدیو HD

امروز برایتان ویدیویی منتخب از سفر به چند شهر بسیار زیبا را در نظر گرفته ایم. مقاصد امروزمان شهر های دیدنی دوبی، تهران، یزد، شیراز و اصفهان است. این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با ما همراه شوید. سفر امروزمان را با نماهای زیبایی از شهر دوبی شروع می کنیم؛ نخل های بلند سبز رنگ و زیبایی های ساختمان های سر به فلک کشیده در دوبی زبانزد خاص و عام هستند و پس از پروازی کوتاه در هواپیما وارد خاک عزیز کشورمان ایران می شویم. مقصد اولمان شهر زیبای تهران است. در خیابان های صمیمی این شهر در میان هموطنان عزیزمان عبور می کنیم و سپس به توچال و با تلکابین بر فراز کوه ها می رویم. اینجا مخصوص اسکی سواری است. تهران پر جنب و جوش ترین شهر ایران زمین، وقتی که در بازارش گام بر می داریم، قلب هایمان پر می شود از حس دل نشین و با اصالت ایرانی. آینه کاری های زیبای امامزاده، صمیمیت مردم، نقش و نگار فرش های ایرانی و زیبایی فروش سنتی در بازار بزرگ اینجا را ایران ساخته. حال نوبت به شهر تاریخی یزد می رسد شهری که از فرهنگ و ساختار گذشتگانمان برایمان یادگار مانده. از زیبایی های کوچه و پس کوچه هایش هر چه بگوییم کم است. همچنین نماز خواندن و ستایش معبود در این بناهای باستانی لذتی دیگر دارد. سپس به جاده می زنیم و می رویم تا به کوهستان برسیم. کمی کوه نوری در این هوای تازه به همراه چای آتشی بسیار دل چسب خواهد بود. باز هم به جاده می زنیم و لذت کنار هم بودن در مسافرت هایمان و خواندن آواز های ماندگار را نمایش می دهیم. پیش می رویم تا به پرسپولیس برسیم؛ اینجا شکوه و جلال ایرانی بر روی زمین نقش بسته. ما از هر نقش بر جای مانده اش تنها لذت می بریم و بدان افتخار می کنیم. کمی بعد هم وارد صحن حرم شاه چراغ می شویم و از فضای نورانی و خیره کننده اش لذت می بریم. مقصد نهاییمان شهر اصفهان است، صدای زیبای فواره های میدان نقش جهان، معماری بی نظیر پارک سر سبز هشت بهشت، زاینده رود پر آب و آواز سنتی مردمان را در پل خاجو فقط و فقط در ویدیو امروز تماشا کنید. با کارناوال در این سفر زیبا به گوشه های دیدنی کشور عزیزمان همراه شوید.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
قاسم دژاگه

ممنون

23 فروردین 1398

رضا احمدی

ایران تهران یزد شیراز هر کدام دارای روحی خاص می باشد اگر هر کدام جداگانه می بود بسیار تاثیر گذاریش بیشتر می شد

24 آذر 1397

رامین ایرانی

دبی

22 آبان 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست