کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو HD از پرش بر فراز رشته کوه آلپ ، هیجان ابدی است

درون هواپیما ایستاده ایم و خود را برای پرش آماده می کنیم. هر لحظه به هیجان و همینطور ترس ما افزوده می شود و نفس ها را در سینه حبس کرده ایم. درهای هواپیما باز می شود، از ارتفاعی بیش از 10 هزار متر خواهیم پرید. همراه با کارناوال باشید. این پرش بر روی کوه Mont Blanc که به انگلیسی به معنای کوه سفید است انجام می گیرد. از این کوه به عنوان بلندترین در آلپ یاد می شود. در این ویدیو کسانی که از هواپیما به بیرون می پرند به دلیل ارتفاع زیاد از ماسک هایی مخصوص استفاده می کنند تا هم اکسیژن داشته باشند و هم فشار هوا را کنترل کنند و آسیب نبینند. پرش از ارتفاعی بیش از 10 هزار متر کار آسان و بی خطری نیست. خوب است بدانید که بلندترین قله ی این کوه ارتفاعی برابر با 4807 متر دارد. بلندترین نقطه ی این کوه طبق توافقات رسمی میان کشورهای ایتالیا و فرانسه نقطه ی مرزی به حساب می آید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست