کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از موتور کراس سواری در مسابقات

سوار بر موتور کراس در مسابقات شرکت می کنیم و غرق در هیجان شده ایم. برای رسیدن به پیروزی از دیگر موتور سوارها جلو می زنیم. همراه با کارناوال باشید. مسابقات موتور کراس یکی از پرطرفدارترین و هیجانی ترین مسابقات موتور سواری به حساب می آید. این نوع از مسابقات برای اولین بار در انگلستان انجام شد و از همان زمان بسیاری را مجذوب خودش کرد. یکی از انواع این مسابقات این گونه برگزار می شود که م.تور سوارانی در مسیری خاکی و دارای پستی و بلندی و حتی تپه هایی مختلف به رقابت می پردازند. خطر همیشه در کمین شرکت کنندگان است و گاهی اتفاقات ناگواری رخ می دهد که باعث می شود مرگ نیز در رقابت شرکت کند. از مواردی که حتما باید برای ورود به این مسابقات رعایت کرد استفاده ی کامل از لوازم ایمنی می باشد و موتور نیز باید دارای استانداردهای خاصی باشد. البته مهارت و تکنیک های موتور سوار نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. از 3 موتور کراس سوار برتر دنیا در حال حاضر می توان از Ricky Carmichael ، James Stewart ، Ryan Villopoto نام برد. کمپانی های بزرگی هستند که به ساخت موتور کراس می پردازند و در این مسیر بسیار موفق عمل کرده اند. از این کمپانی ها می توان به هوندا، کاوازاکی، کی تی ام، سوزوکی اشاره کرد. این کمپانی ها از برترین ها محسوب می شوند و موتورهای فوق العاده با کیفیت تولید می کنند. در این ویدیو شاهد برگزاری یکی از مسابقات موتور کراس هستیم و با توجه به نحوه ی فیلمبرداری گویی در مسابقه شرکت کرده ایم و یکی از موتور سوارها هستیم. همانطور که گفته شد این مسابقات خطرات زیادی را به دنبال دارند و هر لحظه ممکن است حادثه ای برای موتور سوارها رخ دهد. با مشاهده ی این ویدیو هیجان شما را فرا خواهد گرفت.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست