کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ماجراجویی در کوه های رینجانی | شگفتی طبیعت اندونزی |

اندونزی کشوری که تاکنون به بسیاری از مکان های دیدنی اش سفر کردیم و از دیدن این همه شگفتی در یک کشور به وجد آمدیم اما این شگفتی ها به پایان نرسیده و امروز هم یکی از زیباترین مکان های طبیعی بکرش را برای سفر در نظر گرفته ایم. مقصدمان کوه رینجانی (Mount rinjani) است؛ مکانی که نمایش فوق العاده ای را برایتان مهیا کرده است. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با ما همراه شوید. کوه رینجانی، آتشفشان فعالی که در جزیره ی لامبک (Lombok) کشور اندونزی قرار گرفته است. اما در نگاه اول به این جزیره با منظره ای سبز و زیبا مواجه می شوید، درختان بلند و سر به فلک کشیده در تمام طول مسیر توجه شما را به خود جلب می کنند. شروع به بالا رفتن از کوهی می کنیم که همانند جنگلی سبز می ماند. شاید تا کنون با چنین منظره ای رو به رو نشده باشید؛ کوهستان جنگلی که سراسرش را مه فرا گرفته. میمون ها هم در سراسر این کوه به چشم می خورند که در حال بازیگوشی به سر می برند. پس از پشت سر گذاشتن غروب خورشید بی نظیر این منطقه، به دریاچه ی بزرگی که مابین کوه ها شکل گرفته، می رسیم؛ دریاچه ای وسیع با آب گرم و ابری سفید رنگ درست در بالای آن. مردم در گوشه و کنار چادر زده اند تا کمی اطراق کنند و از فضای اطراف لذت ببرند. البته عده ی دیگری هم ترجیح داده اند که گوشه و کنار این کوه زیبا را بگردند و زیبایی های بیشتری را نظاره گر شوند. آبشار های کوچک و بزرگ، آبگیر های کوچکی که چشم اندازی از کوه آتشفشان را نشان می دهند و سرسبزی بی حد و اندازه زیبایی که محیط را فرا گرفته ارزش پیاده روی در این کوه بزرگ را دارند. کمی که بالا تر رویم به آسمان می رسیم، در تمامی طول قله ابر ها همه جا را فرا گرفته اند و بی نظیر ترین منظره ی این سفر نمایان می شود. چادر های رنگارنگ هم به ردیف در این منطقه دیده می شوند. و اما مهیب ترین سوژه ی سفرمان دیدن فعالیت سلسله کوه های آتش فشانی که شاید جذاب ترین بخش این سفر است. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست