ویدیو HD

محو تماشا شوید | دوچرخه سواری در کوهستان

با قایق به پای کوه می رسیم و سوار بر دوچرخه وارد کوهستان می شویم. به ارتفاعات می رسیم و هیجان دوچرخه سواری را لمس می کنیم. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو همراه با Danny Macaskill که یک دوچرخه سوار حرفه ای و ماهر است به کوهستان سفر می کنیم و بوسیله ی دوچرخه به ارتفاعات می رسیم. این دوچرخه سوار با زیبایی هرچه تمام تر درکنار دقت و آرامش بر روی لبه های کوه حرکت می کند و این جا هیجان به اوج خود می رسد. با خود فکر می کنید که هر لحظه ممکن است دوچرخه سوار به پایین سقوط کند ولی خیالتان راحت باشد قرار نیست اتفاقی رخ دهد. این دوچرخه سوار که ملیتی اسکاتلندی دارد و تخصص او در دوچرخه سواری کوهستان می باشد در مسابقات زیادی شرکت کرده و مقام نیز آورده است. جاب است که بدانید وی در دوچرخه سواری خیابانی نیز حرفه ای می باشد. در سال 2009 حدود 12 سال بود که Danny که تمرین میکرد و برای این که تمام وقت به دوچرخه سواری بپردازد شغل خود را به عنوان مکانیک ترک کرد و کاملا وارد دنیای دوچرخه سواری شد و این تصمیم زندگی او را دچار تغییرات بزرگی کرد. در حال حاضر وی در شهر گلاسکو در کشور اسکاتلند زندگی می کند و تبدیل به یک دوچرخه سوار حرفه ای در کوهستان و خیابان شده است. این ویدیو در اکتبر سال 2014 در Isle of Skye که یک جزیره است و وی نیز در همین جزیره به دنیا آمده فیلمبرداری شد و نام آن را The Ridge گذاشتند. کوهستان و طبیعت زیبایی که در این ویدیو مشاهده می کنید Cuillin Ridge نام دارد که درهمین جزیره واقع شده است. این دوچرخه سوار همکاری های زیادی را تا به حال با کمپانی های معروفی از جمله ردبول انجام داده و امروزه تبدیل به یکی از مشهورترین دوچرخه سوار ها شده است.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محسن

خیلی ممنون؛واقعا مدیریت و به روز کردن چنین سایتی کار سختی به نظر میرسه،واقعا ممنون بابت زحماتتون.واقعا سایتتون جز بهترین سایت های فارسی زبانه.

07 شهریور 1395

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET