کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

حرکت گدازه های آتشین اعماق زمین

کوه آتشفشان، رویایی مخوف و ترسناک که از کودکی، کنجکاوی کشف آن رهایم نکرده است؛ این که سر در بیاوریم از آن چه در دل زمین می گذرد و تماشای حرکت گدازه هایی سوزان که هر چه بر سر راهشان هست را نابود می کنند، یکی از آن چیزهایی که ذهن بشر در دست یابی به آن همیشه در تلاش است. امروز اما شاید کمی به این حس کنجکاویتان پاسخ دهیم؛ ویدیویی را برایتان آماده کرده ایم، که با دیدن آن خواهید فهمید در دل زمین چه می گذرد..  با ما در این نمایش فوق العاده همراه شوید. دمایی به گرمی دمای خورشید و با رنگ نارنجی تند، گدازه هایی که با حرکاتی آرام در حال پیشروی هستند. با اینکه ظاهری فوق العاده زیبا و با لطافت دارند اما یکی از وحشتناک ترین پدیده های روی زمین محسوب می شوند. در حرکتشان از هرجا که عبور کنند، آن ناحیه برای همیشه تغییر شکل می دهد و به منظره ای سیاه رنگ و با بافتی منحصر به فرد تبدیل می شود. زمان می گذرد و این گدازه ها همچنان در حال پیشروی هستند، می خواهند از روی گیاهان سبز که از هر گوشه و کناری بیرون زده اند عبور کنند. اما دیدن صحنه ی مرگ این گیاهان، صحنه ای است بسی غمناک. زمانی که تک تک آن ها زیر دستان این غول آتشین می سوزند بغضی عمیق اعماق وجودمان را فرا می گیرد اما کمی که بگذرد این غم را فراموش می کنیم و محو تماشای این گدازه های خمیری شکل می شویم که به هم پیوسته و خرامان خرامان همه جا را فرا می گیرند. زمانی که شب فرا رسد این گدازه ها هم از حرکت می ایستند و منظره ای تکرار نشدنی را زیر آسمان شب پدید می آورند. با  کارناوال در لحظات پیش رو همراه شوید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
آذر

عالی بود خانوم گلمحمدی

10 اردیبهشت 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست