کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از طبیعت آمریکا

غرق در طبیعت بکر و زیبایی هستیم که ما را شگفت زده کرده است. به هر سو که می نگیریم جز شگفتی و آرامش هیچ نمی بینیم. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو از زیبایی های طبیعت متفاوت کشور آمریکا لذت می بریم. خبری از درختان سبز و بلند و یا دشت های وسیع و سرسبز نیست، بلکه همه جا بیابانی است که زیر آسمان پر ستاره قرار گرفته و ما را با خود به سفری آرامش بخش برده است. کارگردان این ویدیو زیبا Colin Rich نام دارد و با مهارتی که در ساخت این نوع از ویدیوها دارد همه را شگفت زده کرده است. موسیقی که بر روی این ویدیو قرار گرفته کاری است از Moby & Mark Lanegan که The Lonely Night نام دارد. کشور ایالات متحده ی آمریکا به دلیل وسعتی که دارد از منابع طبیعی زیادی برخوردار می باشد. به عنوان مثال می توان از پارک های ملی آن نام برد که هرکدام به تنهایی می توانند در جذب گردشگر و بازدید کننده بسیار مهم و موثر واقع شوند. بیایان های این کشور نیز با توجه به محل قرارگیری و نوع جغرافیایی می توانند زیبا و حیرت انگیز به حساب بیاییند، مخصوصا به هنگام شب و زمانی که ستاره ها در آسمان می درخشند. این ویدیو سعی کرده در کنار حس آرامشی که بوجود می آورد نگاهی نیز به شهرهای بزرگ آمریکا در شب بیندازد. شهرها در این کشور همانند طبیعتش از وسعت زیادی برخوردار هستند و متاسفانه به دلیل جمعیت و همین طور نور شهری زیاد مردم نمی توانند از آسمان شب لذت ببرند و به همین دلیل باید از شهر برای مدتی خارج شوند تا از زیبایی های آسمان در شب لذت ببرند. اگر به موسیقی این ویدیو گوش فرا دهید و محو تماشا شوید مطمئن باشید آرامشی وصف ناشدنی تمام وجود شما را فرا خواهد گرفت.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محمد

سایتتون خیلی خوبه دمتون گرم ممنون

04 مهر 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست