کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

طبیعت بی نظیر آرژانتین | لمس تازگی ها

از طلوع خورشید تا نمایش جنگل های سرسبز، از پرواز پروانه ها تا پرنده های رنگارنگ، از کوه هایی بلند تا دریاهایی وسیع، امروز با زیبایی های فراوانی به سویتان آمده ایم. به دیاری سفر می کنیم که شاید تاکنون زیبایی هایش را کمتر دیده باشید. مقصد امروزمان کشور آرژانتین است. اما به سراغ مناظر شلوغ و پر دغدغه ی شهری نمی رویم بلکه پذیرای طبیعت زیبای این کشور هستیم. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با ما همراه شوید. آبشار هایی که با قدرت تمام در حال ریزش اند و قطاری جالب که درست از میان جنگل می گذرد تا زیبایی ها را با چشمان ما انسان ها پیوند دهد، سفره های غذاهای رنگین و حیوانات بومی آنجا که شما را محو خود می کنند. دیدن پرندگانی با رنگ های شاد و تند در این ناحیه منظره ای عجیب نیست زیرا رنگارنگ ترین پرندگان را می توان در جنگل های سبز این کشور نظاره گر شد و پیچ و خم گیاهانی که تا ارتفاعاتی بلند رشد نموده اند. شاید قایق سواری در رودخانه ای در دل جنگل یکی از زیباترین منظره هایی باشد که تاکنون دیده اید. شور و هیجان را با صحنه پرش ماهی های رودخانه به بیرون از آب نثار چشمان زیبایتان می کنیم بدون شک یکی از جالب ترین منظره های این طبیعت پنگوئن های سفید و سیاه و با مزه اش است که نه در سرمای قطب بلکه در کنار ساحل زندگی می کنند. سری هم به کوه های یخی مناطق سردخیز این کشور می زنیم و در نهایت با کمی گشت زدن در شهر با موسیقی های خیابانی و شمایل کلی این کشور آشنا می شویم. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و در دقایقی کوتاه از زیبایی های طبیعت بی نظیر کشور آرژانتین لذت ببرید. با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست