کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از طبیعت کالیفرنیا در آتش

به جنگل های آتش گرفته نزدیک می شویم و گرما صورتمان را نوازش می کند. درختان در آتش می سوزند و به خاکستر تبدیل می شوند. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو نگاهی خواهیم داشت به آتش سوزی هایی که در سال 2015 در کالیفرنیا رخ داده است. عکاس، Jeff Frost در حال ساخت مستندی درباره ی این آتش سوزی ها بود و این ویدیو را نیز تهیه کرد. قسمت های مختلفی از کالیفرنیا در سال 2015 دچار آتش سوزی هایی گسترده شد و جنگل های زیادی از بین رفت.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
قهرمانی

--

10 شهریور 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست