کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از طبیعت در روز و شب

وارد دنیایی عجیب از جنس طبیعت خواهیم شد، در یک روز سرد و برفی. خورشید در آسمان می درخشد و بعد از گذشت مدتی شب فرا می رسد. همراه با کارناوال باشید. طبیعت به هر شکلی و در هر فصلی زیباست و انسان را غرق در لذت می کند. در بهار همه جا بوی تازگی می دهد و انسان دلش می خواهد برای همیشه در کنار درختان تازه بیدار شده از خواب و چمن هایی که بوی طراوت می دهند بماند. تابستان که می رسد هوا گرم تر شده ولی همه جا سبز و با شکوه است. خورشید که می تابد دلت می خواهد بی وقفه در طبیعت بچرخید و بدون این که به فکر پاییز باشید از زمان حال لذت ببرید. پاییز از راه می رسد، برگ های درختان زرد و نارنجی شده اند و به پایین می ریزند. راه و خیابان ها پر هستند از برگ های به زمین ریخته شده. زمان می گذرد و دیگر برگی بر روی درختان نمانده است. زمستان آمده و هوا سرد است و همه جا پوشیده از برف. این فصل هم زیباست و ویژگی های خودش را دارد. فصل ها می آیند و می روند و طبیعت شکل خود را عوض می کند ولی آن چه که همیشه می ماند خاطراتی است که ما با این فصل ها می سازیم. در این ویدیو سعی شده تا طبیعت را در فصل زمستان و به هنگام شب روز نشان دهد تا ببینیم در شب نیز زیبایی طبیعت را رها نمی کند. موسیقی زیبایی که بر روی این ویدیو قرار گرفته ما را به دنیایی فراتر از تصور می برد و گویی آن چه که می بینیم را لمس می کنیم و با تمام وجود از آن لذت می بریم. روز و شب در گذر هستند ولی این زیبایی است که همیشه باقی می ماند.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست