کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

طبیعت مالزی | سفر برای کشف زیبایی ها |

طبیعت همیشه نوازش دهنده ی روح آدمی است و با جلوه های جادویی اش آرامش را به انسان ها هدیه می دهد. تا کنون با یکدیگر به طبیعت بسیاری از کشور های دور و نزدیکمان بر روی این کره ی خاکی سفر کردیم که می توانید با کلیک بر روی لینک زیر ویدیوی آن ها را تماشا کنید: ویدیوی طبیعت امروز هم طبیعتی بکر و زیبا را برایتان در نظر گرفته ایم. مقصدمان طبیعت مالزی است. به هیچ عنوام تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید. گشت و گذارمان را با جنگل های زیبا و پر از شگفتی این دیار آغاز می کنیم و به تماشای درخت های سر به فلک کشیده ای می نشینیم که پیچک هایی قطور از آن ها بالا رفته اند. چه کسی می تواند زیبایی این سرسبزی را در کنار موجودات متنوع و زیبایش نادیده بگیرد از تماشای این همه شگفتی به وجد نیاید. شما را با میوه ها و حیوانات بومی این منطقه آشنا می کنیم. نماهایی از شهر که همانند رویایی باورنکردنی و شیرین هستند. با مناظری هوایی به تماشای مزارع این کشور می نشینیم. زمین هایی که با رنگ های مختلف و تقسیم بندی های متفاوت کنار هم قرار گرفته اند. از شگفتی هایی که در این جنگل ها به چشم می خورند گیاهان گوشتخواری است که به صورت طبیعی در این ناحیه روییده اند و حیوانی که در این جنگل ها به وفور دیده می شوند، اورانگوتان های بامزه هستند. و البته از ساحل سفید و دریای رویایی این طبیعت نمی توان گذشت. لحظاتی در رودخانه ای که از میان جنگل می گذرد هم با ساکنان بومی این منطقه به گشت و گذار می رویم. با عروس و دامادی از این دیار ملاقات می کنیم و سپس به سمت کوه هایی پوشیده شده با رنگ سبز روانه می شویم. تماشای آبشار های کوچک و بزرگ و فضاهای گرم و دلچسب این کشور را از دست ندهید و باری دیگر با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست