کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از سفری زمستانی به طبیعت شمال اروپا

سفر به سرزمین های شمالی همیشه شگفت انگیز بوده است. زمین هایی پوشیده از برف و یخ، آسمانی آبی و پاک شما را وارد دنیایی متفاوت می کند. همراه با کارناوال باشید. سرزمین های شمال اروپا به لطف موقعیت جغرافیایی که دارند از طبیعت و پوشش گیاهی خاصی برخوردار می باشند. اگر به دنبال لذت بردن از برف و یخ هستید، اگر می خواهید غرق در سرما و زیبایی شوید با ما همراه شوید. برایتان ویدیویی از شمال اروپا پدید آورده ایم تا ببینید که چقدر شمال اروپا می تواند زیبا باشد. قدم که بر روی این سرزمین می گذارید گویی نیرویی عجیب و ناشناخته تمام وجود شما را در بر می گیرد و در مدت زمان کمی شما نیز جزئی از آن سرزمین شده اید. هوا سرد است ولی شگفتی ها قلب شما را گرم نگاه می دارند. بر روی آب ها یخ های شناور را می توان دید که به دنبال سرنوشت خود در حرکت هستند، نابودی سرنوشتشان است. روزی روزگاری برف و یخ از آن چه که می بینید بسیار بشتر بوده ولی به دلیل گرم شدن سیاره ی زمین در حال از بین رفتن هستند. ما و شما تا زمانی که می توانیم این حق را داریم تا از طبیعت بکر و سرد این منطقه لذت ببریم و اگر در توانمان است برای حفظ و بقای آن تلاش کنیم. شب هنگام آسمان روی دیگر خودش را نشان می دهد، ستاره ها را می بینید که در پشت شفق های قطبی خودنمایی می کنند. دراز بکشید و نگاه خود را به آسمان بالای سرتان بدوزید تا عظمت این جهان را لمس کنید. در این ویدیو سفری داریم به سرزمین های شمال اروپا و از نزدیک طبیعت آن را می بینیم و پی خواهیم برد که برف و یخ نیز می تواند در نهایت زیبایی شگفت انگیز نیز باشد.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست