کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

طبیعت سوئد | سفری لذت بخش به رویا

تاکنون در کنار یکدیگر به بیشتر کشورهای اروپایی سفر کردیم و نظاره گر  زیبایی های بسیار شدیم. از شفق قطبی سبز رنگ ایسلند گرفته تا خیابان های پر رفت و آمد لندن. اما امروز سفری متفاوت و نو را به کشور سوئد تجربه می کنیم و می خواهیم تنها بافت طبیعی این کشور را بشناسیم و از زیبایی هایش لذت ببریم. اگر به کشور سوئد علاقه مندید حتما امروز با ما همراه شوید و از زیبایی هایش لذت ببرید.

با مناظری از دریایی آرامی و طلوع خورشید شروع به تماشا می کنیم و سپس به سراغ جنگل های سرسبز و پوشیده شده از خزه ها می رویم. صدای بلبل ها و پرندگان دیگر و به گوش می رسد و هر جانوری مشغول کار های روزمره ی زندگی است. کمی بیشتر که پیش رویم به خانه های قرمز رنگ جنگلی می رسیم. آبشاری بزرگ و پر جریان هم کمی آن طرف تر حسابی خود نمایی می کند.

به شهر سر می زنیم و با لباس های ارتش سوئد که بر تن سواره نظام هایشان است آشنا می شویم. درخت های پر شکوفه ی شهر هم سوژه ای مناسب برای عکاسی است. مجسمه های معروف درون میدان ها، غازهایی که به تعداد زیاد در پارک در حال دویدن هستند و کشتی های زیادی که در نزدیکی خشکی قرار گرفته اند همه و همه مناظری ماندگار از این کشورند که در خاطرتان خواهد ماند.

گل های خوش رنگ و لعابی که در این طبیعت رشد کرده اند و دشتی از گل های پنبه که منظره ای بی نظیر ایجاد نمودند را با یکدیگر نظاره گر می شویم. جال همه ی این مناظر را در فصل پاییز و زمستان هم نظاره گر می شویم. از برگ ریزان زیبای پاییزی به سمت شفق قطبی شب های زمستانی...

تماشای این ویدیو دیدنی را از دست ندهید و با کارناوال همراه شوید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس

لذت بخش بود ممنون رحیم.

16 فروردین 1398

l

that was beautiful thanks

01 بهمن 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست