ویدیو HD

طبیعت سوئد | سفری لذت بخش به رویا

تاکنون در کنار یکدیگر به بیشتر کشورهای اروپایی سفر کردیم و نظاره گر  زیبایی های بسیار شدیم. از شفق قطبی سبز رنگ ایسلند گرفته تا خیابان های پر رفت و آمد لندن. اما امروز سفری متفاوت و نو را به کشور سوئد تجربه می کنیم و می خواهیم تنها بافت طبیعی این کشور را بشناسیم و از زیبایی هایش لذت ببریم. اگر به کشور سوئد علاقه مندید حتما امروز با ما همراه شوید و از زیبایی هایش لذت ببرید.

با مناظری از دریایی آرامی و طلوع خورشید شروع به تماشا می کنیم و سپس به سراغ جنگل های سرسبز و پوشیده شده از خزه ها می رویم. صدای بلبل ها و پرندگان دیگر و به گوش می رسد و هر جانوری مشغول کار های روزمره ی زندگی است. کمی بیشتر که پیش رویم به خانه های قرمز رنگ جنگلی می رسیم. آبشاری بزرگ و پر جریان هم کمی آن طرف تر حسابی خود نمایی می کند.

به شهر سر می زنیم و با لباس های ارتش سوئد که بر تن سواره نظام هایشان است آشنا می شویم. درخت های پر شکوفه ی شهر هم سوژه ای مناسب برای عکاسی است. مجسمه های معروف درون میدان ها، غازهایی که به تعداد زیاد در پارک در حال دویدن هستند و کشتی های زیادی که در نزدیکی خشکی قرار گرفته اند همه و همه مناظری ماندگار از این کشورند که در خاطرتان خواهد ماند.

گل های خوش رنگ و لعابی که در این طبیعت رشد کرده اند و دشتی از گل های پنبه که منظره ای بی نظیر ایجاد نمودند را با یکدیگر نظاره گر می شویم. جال همه ی این مناظر را در فصل پاییز و زمستان هم نظاره گر می شویم. از برگ ریزان زیبای پاییزی به سمت شفق قطبی شب های زمستانی...

تماشای این ویدیو دیدنی را از دست ندهید و با کارناوال همراه شوید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس

لذت بخش بود ممنون رحیم.

16 فروردین 1398

l

that was beautiful thanks

01 بهمن 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET