کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

طبیعت گردی در کالیفرنیا

امروز می خواهیم شما را به طبیعت گردی در کالیفرنیا دعوت کنیم و گوشه ای دیگر از شگفتی های جهان را نشان تان دهیم. با هم سفری به آمریکا خواهیم داشت و در ایالت کالیفرنیا به قلب طبیعت می زنیم. در این گشت و گذار مجازی فرصت تماشای بخشی از دیدنی های کالیفرنیا را خواهید داشت و آرامش را لمس خواهید کرد. تماشای این کلیپ از طبیعت زیبای آمریکا را از دست ندهید.

آنچه پیش روی تان قرار دارد کاری از جس دانلپ (Jess Dunlap) است که تمام تلاشش را به کار گرفته تا زیبایی های کالیفرنیا را به تصویر بکشد. از نظر او این ایالت واقعا زیباست و در هر گوشه اش می توان جاذبه ای خارق العاده یافت. او برای تهیه فیلم مد نظرش به مکان های مختلفی در این ایالت سر زده است. در این ویدیو، گوشه هایی از پارک ملی یوسیمیتی (Yosemite National Park) را می بینید که به خاطر وجود قله ها و آبشارهای بلند و بیش از ۲۰۰ گونه گیاهی و جانوری طرفداران بسیاری دارد و از میراث جهانی یونسکو شمرده می شود. این پارک حدود  ۳۰۸۱ کیلومتر مربع وسعت دارد و گفته می شود که روزانه ۱۵ هزار گردشگر را میزبانی می کند. سری به دریاچه مونو (Mono Lake) می زنیم که شکل گیری اش به بیش از 700 هزار سال پیش باز می گردد و ابعاد آن به 21 در 15 کیلومتر می رسد. نگاهی به دریاچه تاهو (Lake Tahoe) خواهیم داشت که یک دریاچه آب شیرین بزرگ است و با بیشینه عمق 501 متر، دومین دریاچه عمیق آمریکا نیز به حساب می آید. 

برای دیدن همه این زیبایی ها، برای دقایقی کارهای روزمره تان را کنار بگذارید و از دیدن این ویدیو آرامش بخش در کارناوال لذت ببرید.


Video Details

Filming and Edit: Jess Dunlap

Music: The Haunted Ocean by Max Richter

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.