کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

طبیعت گردی در اتریش | تماشای دریاچه هال اشتات

سوژه این ویدیو کارناوال، طبیعت گردی در اتریش است. تا به حال سفرهای زیادی به این کشور داشته و دیدنی های اتریش را از نظر گذرانده ایم؛ اما این بار، سفرمان قدری متفاوت خواهد بود. به یکی از شهرهای کوچک در نواحی شمالی این سرزمین می رویم که هال‌اشتات (Hallstatt) نام دارد. در این شهر، دریاچه ای زیبا جای خوش کرده که مقصد این طبیعت گردی کارناوال به شمار می رود. 

شهرستان هال‌اشتات در ایالت آپر آستریا (Upper Austria) یا "اتریش علیا" جای دارد. این شهر به خاطر تولید بالای نمکش، در جهان مورد توجه است و اهمیت بالایی برای سرزمین اتریش دارد. هال‌اشتات بخشی از یک منطقه وسیع به نام هال‌اشتات-داخ‌اشتاین/سالزکامرگوت (Hallstatt-Dachstein/Salzkammergut) شمرده می شود که به خاطر جنبه فرهنگی، نامش در میراث جهانی یونسکو به چشم می خورد. 

همانطور که در ادامه در این ویدیو خواهید دید، هال‌اشتات چنان زیباست که برخی از افراد به آن لقب "بهشت روی زمین" می دهند. این منطقه چنان از حیث زیبایی مورد توجه قرار گرفته که کشور چین شهری با همین شکل و شمایل در گوانگ‌دونگ (Guangdong) برپا کرده و دقیقا همین نام را به رویش گذاشته است. 

هال‌اشتاتِ اتریش به ویژه در ماه های گرم سال، میزبان تعداد زیادی از گردشگران است و برای شان، امکان گشت و گذاری دلپذیر را فراهم می کند. در این شهر زیبا دریاچه ای قرار دارد و همانطور که بالاتر گفتیم، مقصد سفر ما این دریاچه است. می خواهیم طبیعت چشم نواز این ناحیه را در تمامی فصول سال از نظر بگذرانیم؛ زمانی که هوا آفتابی ست و طبیعت اطراف سرسبز و دیدنی اند و همین طور آن موقع هایی از سال که دریاچه یخ زده است و کوه های اطراف زیر لایه ای از برف پنهان شده اند. 

آرام آرام از روی این دریاچه می گذریم و به طبیعت دل انگیز اطراف، چشم می دوزیم. شب های این جا نیز دیدنی ست و آسمان درخششی خیره کننده دارد. ستاره ها نورافشانی می کنند و بازتاب شان در آسمان شب، این منطقه را رویایی تر از همیشه می سازد.

با کارناوال همراه بمانید تا در کنار هم شاهد این مناظر تماشایی باشیم.


:Video Details

Produced By: The HYPERZOOM™ guy

Photo of Cover: Tony

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست