ویدیو HD

طبیعت گردی در لهستان | گوشه ای از زیبایی های اروپا

کشور زیبای لهستان سرزمینی ست کهن در دل اروپا که تاریخ بنا شدن آن به سال 966 میلادی باز می گردد. قدمت این سرزمین، فراز و نشیب های تاریخی و همنشینی با دریا، به این کشور جاذبه های تاریخی و طبیعی فراوان داده است. پیوستن لهستان به اتحادیه اروپا در سال 2004 به این کشور کمک کرد تا رشد بیشتری داشته باشد و تبدیل به یکی از جاذبه های توریستی اروپا شود. گردشگران در لهستان می توانند با بناهای تاریخی و معماری زیبای آن ها آشنا شوند و در طبیعت به اسکی، قایقرانی، کوهنوردی و شنا بپردازند. 

درباره نام گذاری این کشور نیز افسانه جالبی روایت می شود. چنین می گویند که سه برادر زندگی را در این منطقه بنا کردند. "لِخ" برادری بود که لخنیا (لهستان کنونی) را بنیان گذاشت و دو برادر دیگر یعنی "چِخ" (یا چک) و "روس" نیز به ترتیب جمهوری چک و سرزمین روسنیا -که شامل بخش هایی از روسیه، اوکراین و بلاروس کنونی ست- را بنا نهادند. قومی که بیش از هزار سال پیش در این سرزمین زندگی می کردند نیز "له" یا "لِخ" نام داشتند و اجداد مردم لهستان امروزی به شمار می روند.

می خواهیم با هم از طبیعت این کشور دیدن کنیم و سری به کوه های بی یش تاده (Bieszczady Mountains)، تاترا (Tatra Mountains) و پیه نینی (Pieniny Mountains) بزنیم. خواهیم دید که زیبایی کوه های این سرزمین بی نهایت است. پارک ملی کارکونوشه (به لهستانی: Karkonosze National Park) و زیبایی های فوق العاده آن را نیز از نظر می گذرانیم. همراه ابرها از فراز دشت ها، جنگل ها و دنیایی از رنگ عبور می کنیم و همنشینی و انس انسان ها با طبیعت این منطقه را می بینیم. تماشای گردش ستارگان در آسمان این سرزمین را نیز نباید از دست داد... با کارناوال همراه باشید تا از این همه زیبایی لذت ببریم.


:Video Details

Produced by: Michał Janiszewski

Website: www.motion-studio.pl

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET