کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

طبیعت گردی در اسکاتلند | مرور گوشه ای از زیبایی های بریتانیا

کوله بارتان را ببندید و با کارناوال همراه شوید تا به یکی از تماشایی ترین نقاط کره زمین سفر کنیم. به اسکاتلند می رویم؛ سرزمینی که همراه با انگلستان، ولز و ایرلند شمالی بریتانیای کبیر را تشکیل داده است. می خواهیم چندی از زیباترین مناطق و جاذبه های طبیعی این دیار را از نظر بگذرانیم و لحظات دلپذیری داشته باشیم. اسکاتلند در شمالی ترین نقطه بریتانیا قرار گرفته است و پس از انگلستان، دومین سرزمین بزرگ بریتانیا به شمار می رود. این سرزمین از شمال با دریای نروژ، از شرق با دریای شمال، از جنوب غربی با دریای ایرلند و از غرب با اقیانوس اطلس شمالی مرز آبی دارد. اسکاتلند علاوه بر خاک اصلی، 790 جزیره کوچک و بزرگ دارد که زیبایی های طبیعی اش را دوچندان کرده اند؛ شاید برای تان جالب باشد که تنها دو درصد از اسکاتلندی ها در این جزایر زندگی می کنند. نواحی سرسبز متعدد، رودهایی که در هر گوشه این خطه جاری هستند و ...، همگی جلوه هایی فراموش نشدنی به اسکاتلند بخشیده اند. در ادامه، بخشی از این زیبایی ها را می بینیم و خاطرات خوشی برای خود می سازیم. کارناوال را در این سفر همراهی کنید.

آرام آرام از میان آب ها راه مان را به شمال غربی اسکاتلند باز می کنیم و با فضایی مه آلود و مرموز مواجه می شویم. ما در حال عبور از میان دریاچه ای به نام لخ‌نس (Loch Ness) هستیم. این دریاچه ۳۶٫۲ کیلومتر طول و ۲٫۷ کیلومتر عرض دارد. شاید بتوان گفت که لخ‌نس از معروفترین جاذبه های اسکاتلند به شمار می رود و دارای شهرتی جهانی ست. دلیل این شهرت، افسانه ای ست که حکایت از حضور یک هیولا در این دریاچه دارد؛ موجودی عظیم‌الجثه و ماقبل تاریخی. باورش سخت است اما برخی افراد ادعا دارند که با چشم خود این موجود مهیب را دیده اند؛ خوشبختانه ما در مسیرمان با هیچ هیولایی مواجه نمی شویم و به راه مان، به سوی قلعه ای در گوشه دریاچه ادامه می دهیم. این قلعه ارکت (Urquhart Castle) نام دارد و بین قرن های 13 تا 16 ساخته شده است. در اطرافِ ویرانه های این قلعه تاریخی گشت می زنیم و سپس، راهی می شویم تا دیدنی های بیشتری را از نظر بگذرانیم.


:Video Details

Produced By: Nevin Xavier

Photographer Of Cover: NB Photography neilbarr.co.uk

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست