کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

طبیعت گردی در غرب آمریکا | تماشای جلوه های آسمان

بعضی از عاشقان سفر و طبیعت، شیفته سفرهای ماجراجویانه هستند. آن ها برای مدتی خانه خود را رها و یک کاروان (Recreational Vehicle) را برای زندگی انتخاب می کنند طوری که جاده و طبیعت محل زندگی شان می شود. این یک تجربه شگفت انگیز است! ویدیویی که امروز با هم می بینیم، حاصل همین سبک متفاوت سفر رفتن است، مجموعه ای از بهترین تایم لپس هایی را به تماشا خواهیم نشست که یک عکاس می تواند در سفرش با ماشین کاراوان ثبت کند. لحظات زیبایی که می بینیم متعلق به ایالت های وایومینگ (Wyoming)، یوتا (Utah) و داکوتای جنوبی (South Dakota) هستند که در غرب و غرب میانه ایالات متحده آمریکا قرار دارند. با ما همراه باشید تا مهمان زیبایی های آسمان شویم...

با فرا رسیدنِ شب، شکوه و عظمت کهکشان راه شیری را نظاره می کنیم؛  زمینِ ما یکی از سیاره های این کهکشان است که بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ بیلیون ستاره‌ دارد! در ادامه، حرکت ابرهایی را می بینیم که از هنگام طلوع تا فرا رسیدن غروب، آسمانِ ورای کوه ها و صخره ها را می پیمایند. بر فراز دشتی سبز، خورشید را می بینیم که در حال رنگ آمیزی ابرهاست. پس از آن حرکت ابرها در پس زمینه جادوییِ پر از ستاره ما را شگفت زده می کند. تصویر خارق العاده ای انتظار می کشد تا پیش چشمان ما جلوه گری کند: شفق قطبی. این پدیده جوی که نورهایی با رنگ های بی نظیر را در آسمان می پراکند، حاصل برخورد الکترون ها با ذرات گازی در جو زمین است. رعد و برق و رگه های نورانی آن را به وضوح می بینیم و حرکت ابرهایی را تماشا می کنیم که انگار از درون شعله ور شده اند. گستره آسمان را بر فراز درختان و گیاهان زیبایی تماشا می کنیم که گویی سر برکشیده اند تا آسمان را نظاره کنند.

چرخش ستارگان در پس‌زمینه یک کلبه چوبی، عظمت حیرت انگیز آسمان را به ما یادآوری می کند. باز هم ابرها پیش چشمان ما رژه می روند و راه خودشان را در آسمان باز می کنند؛ آن ها بر فراز گیاهان، صخره ها و شنزارها حرکت می کنند و زیبایی شان را به رخ زمین می کشند. لذت خواهیم برد از تماشای این که چگونه خورشید می رود و آسمان را به دست کهکشان پر ستاره می سپارد تا نقش آفرینی او را ادامه دهد.

با کارناوال همراه باشید تا به تماشای عظمت و زیبایی آسمان بنشینیم.


:Video Detailes

Photography and Editing by: Randy Halverson

Production Assistants: River Halverson

Music: “The Last Stand” licensed from Audiojungle

Website: www.dakotalapse.com 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست