کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشت و گذار در طبیعت | لمس گوشه ای از شگفتی های آفرینش

در میان مشغله ها و دغدغه های زندگی این را فراموش نکن که زمین از لمس کردن پاهای برهنه ات لذت می برد و باد، مشتاق بازی کردن با موهایت است؛ حتی اگر خودت هم حواست نباشد، طبیعت پیرامون تو، با دقت تمام حرکاتت را زیر نظر گرفته و منتظر لحظه ای توجه و نگاه توست تا شگفتی هایش را نشانت دهد. امروز می خواهیم برای لحظاتی از دنیای پر هرج و مرج دور شویم و خودمان را به طبیعت بسپاریم. با تماشای این ویدیو آرامش را مهمان قلبتان کنید و از دیدن مناظر خارق العاده لذت ببرید؛ طبیعت با آغوشی باز در انتظار شماست...

بر فراز تپه های سرسبز قرار می گیریم و گشت و گذارمان را با شنیدن سرودی که طبیعت برایمان، آماده کرده آغاز می کنیم. طلوع خورشید خبر از آغاز صبحی دل انگیز برای ساکنان زمین می دهد و کمی بعد ماجراجویی ما نیز آغاز می شود. گیاهان با وزش باد به رقص در می آیند و در تلالو نور خورشید درخششی خاص دارند. جانداران کوچکی در این سو و آن سو دیده می شوند که مشغول تلاش برای ادامه حیاتند و آرام و بی صدا به کار خود ادامه می دهند.

 طبیعت دوباره به صدا در می آید و نوای یکی از زیباترین چهارپایان خود را به گوش ما می رساند. همراه آهوها قدم در برف ها می گذاریم، به چشمانشان خیره می شویم و لحظه ای دیگر شاهد عبور گله ی آن ها از میان طبیعت سرسبز خواهیم بود. همه چیز دست به دست هم داده تا گردشی فراموش نشدنی، برایمان رقم بخورد. پرواز پرنده ی سپیدبال در آسمان، تماشای حرکت ابرها بر فراز کوهستان و کلبه های پوشیده شده از برف، همه و همه از دیگر مناظری هستند که در این ویدیو شاهد آن خواهید بود.

 برای دقایقی کوتاه با کارناوال همراه شوید تا سفر به قلب طبیعت را به گونه ای متفاوت تجربه کنید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست