ویدیو HD

گشت و گذار در طبیعت | لمس گوشه ای از شگفتی های آفرینش

در میان مشغله ها و دغدغه های زندگی این را فراموش نکن که زمین از لمس کردن پاهای برهنه ات لذت می برد و باد، مشتاق بازی کردن با موهایت است؛ حتی اگر خودت هم حواست نباشد، طبیعت پیرامون تو، با دقت تمام حرکاتت را زیر نظر گرفته و منتظر لحظه ای توجه و نگاه توست تا شگفتی هایش را نشانت دهد. امروز می خواهیم برای لحظاتی از دنیای پر هرج و مرج دور شویم و خودمان را به طبیعت بسپاریم. با تماشای این ویدیو آرامش را مهمان قلبتان کنید و از دیدن مناظر خارق العاده لذت ببرید؛ طبیعت با آغوشی باز در انتظار شماست...

بر فراز تپه های سرسبز قرار می گیریم و گشت و گذارمان را با شنیدن سرودی که طبیعت برایمان، آماده کرده آغاز می کنیم. طلوع خورشید خبر از آغاز صبحی دل انگیز برای ساکنان زمین می دهد و کمی بعد ماجراجویی ما نیز آغاز می شود. گیاهان با وزش باد به رقص در می آیند و در تلالو نور خورشید درخششی خاص دارند. جانداران کوچکی در این سو و آن سو دیده می شوند که مشغول تلاش برای ادامه حیاتند و آرام و بی صدا به کار خود ادامه می دهند.

 طبیعت دوباره به صدا در می آید و نوای یکی از زیباترین چهارپایان خود را به گوش ما می رساند. همراه آهوها قدم در برف ها می گذاریم، به چشمانشان خیره می شویم و لحظه ای دیگر شاهد عبور گله ی آن ها از میان طبیعت سرسبز خواهیم بود. همه چیز دست به دست هم داده تا گردشی فراموش نشدنی، برایمان رقم بخورد. پرواز پرنده ی سپیدبال در آسمان، تماشای حرکت ابرها بر فراز کوهستان و کلبه های پوشیده شده از برف، همه و همه از دیگر مناظری هستند که در این ویدیو شاهد آن خواهید بود.

 برای دقایقی کوتاه با کارناوال همراه شوید تا سفر به قلب طبیعت را به گونه ای متفاوت تجربه کنید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET