ویدیو HD

طبیعت زیبای جهان | ماجراجویی برای تماشای شگفتی ها | ویدیو HD

امروز با یکدیگر به تماشای ویدیویی متنوع از گوشه و کنار دنیای پیرامونمان می نشینیم. زیبایی ها و هیجانات فراوانی را از هر گوشه کنار برایتان گرد هم آوردیم تا در دقایقی کوتاه این مناظر جذاب چشم ها و روحتان را جلا دهند. از اسکی بازی تا رفت و آمد ابرها در اَسمان و نمایش طبیعتی جذاب از مناظری زمستانی تا فصل بهارt همه و همه را در این دقایق کوتاه به شما تقدیم می کنیم. تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

با مناظری از اسکی بازی بر روی کوه های پوشیده شده از برف و سپید ویدیو را شروع می کنیم. سپس با چتر بر فراز آسمان به پرواز در می آییم و علاوه بر چشیدن طعم پرواز از مناظر زیبای زیر پایمان لذت می بریم. با دوچرخه ای از میان جنگلی سبز  و بر روی پل چوبیِ باریکی که بر روی پستی ها و بلندی ها نصب شده شروع به حرکت می کنیم. سپس با قایق های تک نفره وارد رودخانه ای خروشان می شویم. حال نوبت به موج سواری در لا به لای موج های بلند دریا می رسد.

می خواهیم تمام جلوه های لذت بردن را برایتان نمایان کنیم به همین دلیل به تماشای جلوه هایی ناب و دیدنی از طبیعت می نشینیم. رفت و آمد مه در لا به لای درختان رنگارنگ با رنگ های زرد و سبز در کنار آسمانی آبی و دنبال کردن سایه ی ابرهایی که از روی کوه ها عبور می کنند. از نمایش برایس کنیون تا جلوه های زیبای گرند کنیون، از طلوع خورشید در بالای ابر های متراکم تا کشف راز های زیبایی کهکشان راه شیری، تمامی این زیبایی ها اینجا در انتظار شما هستند.

میوه های خوش آب و رنگ و خوشمزه را هم در کنار یکدیگر چیده ایم تا صحنه هایی متفاوت تر خلق کنیم و به شما هدیه کنیم.

با کارناوال همراه باشید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
niki

بسیار زیبا

10 اردیبهشت 1398

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.