ویدیو HD

تماشای طبیعت پارک ملی یوسیمیتی | نخستین پارک ملی آمریکا

در طول شبانه روز و با گردش روزگار، چشم می گردانیم و هر لحظه بازی هنریِ طبیعت را در روشنایی آفتاب طلایی یا سوسوی نور مهتاب در شب، می نگریم که تمام روح و جانمان را تحت تاثیر خویش قرار می دهد. امروز از میان هزاران مقصد رنگارنگ و حیرت انگیز، پارک ملی یوسیمیتی در کالیفرنیا را برگزیده ایم و می خواهیم زیبایی هایش را از نمایی متفاوت به تماشا بنشینیم. این پارک جاذبه ای جهانی است و به سبب میزبانی از گونه های گیاهی و جانوری خاص، نامش در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. کوله بار سفر بردارید و خود را برای تماشای شگفتی هایی که تاکنون ندیده اید، آماده کنید. با یکدیگر به سمت اولین پارک ملی ایالات متحده آمریکا می رویم؛ جایی که اعجاز رنگ ها شما را مبهوت خود خواهد کرد و تصاویری فراموش نشدنی در ذهنتان حک خواهد نمود. با کارناوال در این سفر همراه باشید...

در آغاز گشت و گذارمان، بر فراز یوسیمیتی به پرواز در می آییم و نمایی متفاوت از آن را می بینیم. کمی محو تماشای درختان سر به فلک کشیده می شویم و سپس رودخانه ای پر جوش و خروش توجهمان را به خود جلب می کند. به یکباره، خود را در زیر آسمان شب می یابیم و در گوشه ای دنج به تماشای رقص ستارگان می نشینیم که با عظمت و زیبایی فراوان در آسمان حکم فرمایی می کنند. کمی بعد، ابرها نیز به رقص در می آیند و جلوه ای شگفت انگیز از شب را پیش رویمان قرار می دهند. مگر می شود از این همه زیبایی چشم برداشت؟!

سپس کوهستان را می بینیم که در این دیار با وقارتر از همیشه بر تخت پادشاهی خویش تکیه زده و سقوط شکوهمند آب از آبشار را به تماشا نشسته است. دوباره شب از راه می رسد و بساط ستاره بارانش را برپا می کند. ستارگان به حرکت خویش ادامه می دهند و به نوبت، خود را در آب زلال دریاچه می نگرند تا از دیدن برق خویش به وجد آیند.

دوباره به کنار آبشار باز می گردیم که با طاق رنگین کمان چهره ای دیگر پیدا کرده و هر دیده ای را به خود خیره می کند. با گذشت چند لحظه، به گوشه ای دیگر از این پارک می رویم و می فهمیم که نمایش حیرت انگیز طبیعت همچنان ادامه دارد و هنوز دلبری هایش پایان نیافته است...

برای دقایقی همه ی روزمرگی ها و دغدغه هایتان را فراموش کنید و در کارناوال به تماشای زیبایی های پارک ملی یوسیمیتی بنشینید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET