کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از پرسپولیس

ای وطنم به من بنگر، به فرزندت نگاهی انداز، من برای تو هستم و تو برای من. ایران، سرزمین من، همیشه زیبا بمان و پر قدرت. همراه با کارناوال باشید. امروز به  گذشته های دور سفر خواهیم کرد زمانی که هخامنشیان بر پهنه ای گسترده از سیاره ی  زمین حکومت می کردند و عظمت ایران را به رخ جهانیان می کشیدند. پادشاهانی مانند کوروش و نوادگانش را بطوری ارج می نهیدند که گویی خورشید به زمین آمده و در کنار انسان ها زندگی می کند. هر ایرانی سبزه ای از خاک وطن خود را به سان جنگلی می دید و هر قطره ی آب این سرزمینی را اقیانوسی بی انتها. زمان گذشت، همه چی تغییر کرد و دلیل آن را هیچکس نمی داند تا جایی که اسکندر سرزمینمان را از ما گرفت و شکوه هخامنشی از میان رفت. تمام کشور گشایی ها، تمام جنگ ها و پیروزی ها در نگاه ایرانیان رنگ باخت. پرسپولیس در آتش سوخت و تمام آن شکوه دود شد و به آسمان همیشه تاریک آن زمان ایران رفت. سال ها گذشت و وطنمان چند تکه شد ولی هیچگاه ایران و ایرانی از هم جدا نیفتاد. مردانی به پا خواستند و سرزمینمان را بار دیگر پس گرفتند. شاید شکوه هخامنشیان دیگر باز نگشت ولی در خاطرات تک تک ایرانی ها می توان آن را یافت. کودکان بار دیگر با خیال راحت سر بر روی دامان مادران خود می گذاشتند و به دور از هر غمی شب را صبح می کردند. ولی این آرامش برای ایرانیان همیشگی نبوده و در طول تاریخ ایران پستی و بلندی های زیادی را پشت سر گذاشته. در این ویدیو نگاهی خواهیم داشت به پرسپولیس یا همان تخت جمشید و از نزدیک زیبایی ها و شگفتی های آن را لمس خواهیم کرد و محو تماشا می شویم. کارناوال مطالعه ی پاسارگاد | یادگاری به جامانده از شکوه و قدرت ایران باستان را به شما دوستان کارناوالی پیشنهاد می کند. با ما همراه باشید در سفر به عمق تاریخ کشورمان ایران.

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محمد

هزاردورود وسلامتان باد.هرگز اندوه نبیند دلی که برای شکوه ایران می تپد.

28 آذر 1395

معنی کلمه

ممنون عجب مطلب خوبی

12 آبان 1395

محمد

سلام

10 آبان 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست