ویدیو HD

لحظاتی آرامش بخش در طبیعت

در این دنیای پرهیاهو و شلوغ، بد نیست گاهی دغدغه های مان را به باد فراموشی بسپاریم و زمانی را فقط به خود اختصاص دهیم. هرچند، در بیشتر مواقع وقت به قدری تنگ است که برآورده شدن چنین خواسته ای همچون رویایی محال می ماند. در این زمان است که می توان از ویدیوها بهره برد تا همان حال خوش را در مدتی کوتاه نصیب مان کنند. کمبود زمان در زندگی امروزه، سبب شده تا کارناوال تلاش کند و مجموعه ای از برترین ویدیوهای طبیعت گردی را برای شما مخاطبان عزیز تدارک ببیند و این گونه، لحظات خوشی را برای تان رقم بزند. امروز نیز، با یکی از ویدیوها آمده ایم تا سفری رویایی به آغوش طبیعت داشته باشیم و شگفتی های خلقت را به تماشا بنشینیم. پس همراه مان شوید و از این گشت و گذار مجازی لذت ببرید.

به طبیعت قدم می گذاریم؛ جایی که دشت گل های زرد و سفید، رودخانه روان و بازی چشم نواز نور و سایه ها انتظارمان را می کشند تا لحظاتی زیبا و به یاد ماندنی به ما هدیه دهند. خورشید را می بینیم که طلوع می کند و روز دیگری را بر تمام موجودات کره خاکی خوشامد می گوید. رقص ابرها را بر فراز دریاچه به تماشا می نشینیم و سایه اش را به روی آب ها دنبال می کنیم. نسیمی از میان درختان عبور می کند و برگ ها نوازش می دهد. در ادامه، شب فرا می رسد و ما به آسمان تیره و هجوم شهاب سنگ ها بر پرده سیاه آن خیره شده و این گونه به ورطه خیال کشیده می شویم. مسیر ادامه می یابد و تک درختی میان دشتی سرسبز، نظرمان را جلب می کند. پس از آن به سوی جنگل رهسپار می شویم و تلالو انوار خورشید را در میان درختان به تماشا می نشینیم. نگاه مان به یک صندلی در گوشه دشت می افتد که با چند درخت احاطه شده است، خیال نشستن روی آن را در سر می پرورانیم؛ اما راه ادامه دارد و دیدنی های بسیاری باقی مانده اند. همچنان که سفرمان را در قلب طبیعت دنبال می کنیم؛ آسمان و زمین، گویی می خواهند جام رقابت را از یکدیگر بربایند و هرکدام، منظره چشم نوازتری را در پیش روی مان قرار می دهند. سفر به پایان خود نزدیک است و ما از آخرین لحظات گشت و گذارمان نهایت لذت را می بریم.

با کارناوال همراه شوید و این سفر تماشایی را از دست ندهید.

 

6 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محسن

بسيار زيبا بود سپاسگزارم

26 شهریور 1397

پرتو

بسیار عالی

07 شهریور 1397

کارناوال .

ما از آخرین لحظات گشت و گذارمان نهایت لذت را می بریم.

کارناوال .

ما از آخرین لحظات گشت و گذارمان نهایت لذت را می بریم.

30 تیر 1397

30 تیر 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET