کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی HD از غرق کردن کشتی جنگی در مکزیک

خوب نگاه کنید، قرار است یک کشتی نظامی متعلق به مکزیک غرق شود. نه در جنگ بلکه به دست خود نیروهای مکزیکی و برای کمک به محیط زیست. همراه با کارناوال باشید تا شاهد صحنه هایی جالب از غرق شدن این کشتی باشیم. در 21 نوامبر سال 2015 ، کشتی جنگی به نام The Uribe 121 که یک کشتی نظامی متعلق به کشور مکزیک بود با فاصله ای حدود 1.2 مایلی از ساحل روزاریتو به دست خود مکزیکی ها برای کمک به محیط زیست و دنیای زیر آب غرق شد. هدف از این کار ساخت دوباره ی صخره های مرجانی بود که از بین رفته بودند. زمانی که کشتی غرق می شود و بر روی بستر دریا قرار می گیرد بعد از گذشت مدتی تبدیل به محلی مناسب برای تبدیل شدن به صخره های مرجانی می شود. به طوری که موجودات دریایی که نیاز به مکانی برای زیست دارند به کشتی می چسبند و کشتی تبدیل به صخره های مرجانی می شود. در قسمت های مختلف کشتی دوربین هایی نصب شده است و ما می توانیم غرق شدن آن را از آغاز تا پایان به خوبی ببینیم.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ogc nice shirt

I really enjoy the blog.Much thanks again. Great. ogc nice shirt http://www.coool-shop.com/121-ogc-nice-shirt

16 فروردین 1396

رضا

خیلی جالب بود.

01 مرداد 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست