کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | اسکی سواری در شهر

اسکی کردن بر روی برف و در شهر چقدر می تواند جالب باشد؟ به تماشای اسکی سواران در شهر خواهیم نشست. با کارناوال همراه باشید. اسکی کردن می تواند به نوبه ی خود یکی از شگفت انگیز ترین تفریحاتی باشد که به هنگام بارش برف و در فصل زمستان می توان انجام داد. حال تصور کنید در شهر هستید و بوسیله ی دستگاه هایی مخصوص تپه هایی برفی درست کرده اند، بطوری که می توان بر روی آن ها اسکی کرد. هیجان در این قسمت از شهر به اوج خود رسیده و جوانانی را می توان دید که در کنار هم با شور و شوقی زیاد در حال اسکی کردن هستند. همه چی به گونه ای متفاوت و با طعم ادرنالین به چشم می آید. تصور کنید در یک محیط متروکه و خلوت بوسیله ی دستگاه هایی مخصوص تپه ای برفی درست کرده اند و اسکی سوارها می خواهند با پرش بر روی آن ها تجربه ای متفاوت از ورزش اسکی داشته باشند. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا چنین کاری را باید انجام دهند؟ در پاسخ می توانیم به شما بگوییم که با تماشای این ویدیو شما نیز هیجان را در کنار این افراد لمس خواهید کرد. برف باریده و هوا سرد است، ابرها آسمان را پوشانده اند و گویی همه ی دنیا به رنگ سفید و خاکستری در آمده است. زمان می گذرد و با گذشت هر ثانیه به شور و شوق این اسکی سواران افزوده می شود. آیا ممکن است اتفاقی ناگوار رخ دهد؟ شاید هیچ اتفاقی رخ ندهد و شاهد تجربه ای خاص و متفاوت باشیم. شما نیز بهتر است چشمانتان را با ما همراه کنید تا محو تماشای این ویدیوی هیجان انگیز شوید. آماده شوید زیرا قرار است شاهد نمایشی شگفت انگیز باشید. همراه با ما از هیجان لذت ببرید و حیرت زده شوید.

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
دیکشنری

دست شما درد نکنه

09 آذر 1395

دیکشنری آنلاین

ممنون مطلب خوبی بود

20 آبان 1395

زن روز

ممنون از این مطلبتون http://www.zanrooz.com/

15 آبان 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست